Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan szülőkr...

Mit gondoltok az olyan szülőkről, akik a gyerekükkel kapcsolatosan mindent szeretnének a lehető legolcsóbban megúszni, míg saját maguknak a legdrágább dolgokat veszik meg?

Figyelt kérdés

júl. 19. 07:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
20%
Ha felnőtt vagy akkor kiről szól a kérdés???
júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
31%

Nem olvastam az összes kommentet, csak a kérdésre írok.


Szerintem normális dolog. Sőt, ha használt cuccot vesz a gyereknek az is jó. Egy kisgyerek gyorsan nő. Nagyon drágák a gyerek ruhák, cipők. Minek vegyen mondjuk 15ért egy cipőt, ha fél évig se tudja hordani a gyerek?

Na meg minek vegyen újat, márkásat? Ki nézi, hogy pepcos vagy guess, desigual cuccokban van-e a kisgyerek?


A tini meg tud diákmunkázni. Biztos nem vennék neki samsung s23 ultrát. Tok, fólia nélkül használják és egy nap alatt eltörik. Nézz szét marketplacen. Szinte csak ilyen törött szar telefonokat hirdetnek a fiatalok. Túl menők a tok használatához. Vegye meg a saját pénzén, azt úgy töri szét ahogy akarja. Én nem szánok rá majdnem egy havi fizetést.

Magamnak megveszem, mert én dolgoztam meg érte és én vigyázok rá. 2 év múlva sem lesz egy karcolás sem rajta. El fogom tudni adni viszonylag jó áron, ha váltani akarok.

júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy majd te másként cselekszel, ha vállalsz gyereket.
júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
32%

Se a telefon, se a gyümölcslé nem létszükséglet. Ha egyáltalán nem kapna telefont, meg csapvizet kéne innia, akkor is ugyanúgy felnőne. Az viszont jogos fölvetés volt egyik válaszolótól, hogy miféle család az, ahol másfajta gyümölcslevet vesznek a gyereknek, mint a szülők maguknak.

Azon meg jót röhögtem, hogy azért kell az okostelefon, mert "ha eltéved a gyerek, haza tud navigálni GPS-szel". Nem is tudom, hogyan navigáltuk haza magunkat az okostelefon (sőt a mobiltelefon!) előtti időkben. Amikor nem középiskolásan, de már ált.isk. felső tagozatos korunkban egyedül mászkáltunk szerte a városban.


Szóval én úgy látom, a gyerek értékerendjével is vannak gondok, de a szülőkével is.

júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
96%

Anno en elmentem ujsagot hordani es 8 honap alatt jott ossze az ahitott fenykepezogep ara.

Egy orosz Zenit tukorreflexes fenykepezogep.


Mind a mai napig megvan, igaz mar nagyon regota csak disz. De buszke voltam hogy meg tudtam venni


Mondjuk mi szegenyek voltunk, szoval anyunak nem volt ra penze.


Olyan nem volt, hogy maganak jobb minosegu kajat vett volna, mint nekunk, gyerekeknek

júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
91%
Ismertem egy ilyen apukát. Nárcisztikus beteg volt. Rossz gyerekkora volt, ezért felnőttként magának mindent megadott, de azért sajnálva a pénzt, fogát szívva, de megvette, a gyereknek meg semmit, mert neki se jutott gyerekként, miért jusson az ő gyerekének akkor!? Irigyelte mindenkitől.
júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
76%

Banyek, de örülök, hogy nekem nem ilyen szarrágó, fillérbaszó szüleim voltak, mint a kommentelők. Remélem, amikor öregek lesznek, majd a gyerekük is a legolcsóbb szart fogja megvenni nekik, mondván, ha drágábbat akar, akkor vállaljon állást a nyugdíj mellett.


Nem hiszem el, komolyan.

júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
70%
9-es: erre ezt mondom, hogy akkor ne vállaljon gyereket.
júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
76%
6-os: remélem, barátnőnek volt annyi esze, hogy érettségi után többet ilyen "anyára" rá ne nyissa az ajtót.Na meg, hogy pszichológushoz is eljutott azóta.
júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
73%

38-as, nyugdíjasként nemhogy nem fogadnék él anyagi támogatást a gyerekeimtől, hanem szeretném én őket segíteni. Ha anyagilag nem is tudnám, de pl. gyerek-vigyázásban, vagy ismerősi körömet felhasználva pl. álláskeresésnél, vagy amiben ők járatlanok nekem meg van tapasztalatom.

De ha végképp éheznék a segítségük nélkül (amit jelenleg el se tudok képzelni), akkor is azt mondanám, hogy nekem a legolcsóbb is jó, inkább a gyerekeire költse a fizetését.

júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!