Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan szülőkr...

Mit gondoltok az olyan szülőkről, akik a gyerekükkel kapcsolatosan mindent szeretnének a lehető legolcsóbban megúszni, míg saját maguknak a legdrágább dolgokat veszik meg?

Figyelt kérdés

júl. 19. 07:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
88%
#9: milyen családban van külön gyümölcslé gyereknek és szülőnek?
júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
#4: 22 éves felnőttként azt mondom, hogy kell tininek komolyabb telefon, mint egy a nyomógombos Nokia: Elég sok tini szokott beszélgetni a haverjaival Messengeren, Discordon iskola után.
júl. 19. 09:02
 23/59 anonim ***** válasza:
84%

Magamnak is, gyereknek is turkálóból van szinte minden. Számomra így fenntartható, környezettudatos, ár-érték arányos. Nem vennék még a Tescoban sem öt-tízezerért babaruhákat. Szerintem nonszensz.

Az üdítős példádra - nekem ez helytelen szülői magatartás. Erőfitogtatás, zsarnokos viselkedés, a gyerek lenyomása. "Nekem jár a jobb, mer'én teremtem elő az árát, te iszod az olcsót, majd ha keresel, akkor vehetsz, amit akarsz." Gondolom, másban is ilyen partner a szülő. Szocializmusból ittragadt, amíg az én kenyeremet eszed, én házamban laksz típusú önkényes zsarnokok viselkednek így.

júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
#21: Nálunk így volt pl. Sőt a cipősszekrény is kizárólag az anyámé volt, én meg a jóval kevesebb cipőmet rakhattam ki a földre. :)))
júl. 19. 09:03
 25/59 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem gáz. Én is látok ilyet a környezetemben. Leginkább anya-lánya viszonylatban. Én mindig arra gondoltam, hogy a nő féltékeny a saját lányára.

Az ilyen nők mindig csinosak, sokat foglalkoznak a külsejükkel, sokat költenek ruhára, sminkre, stb. Gyereküknek meg sokszor az alap ruháik, cipőik sincsenek meg. Hajápolási és bőrápolási termékekről már nem is beszélve.

júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
94%
A telefon kérdés nyilván sokféleképpen értelmezhető. De a gyümölcslé példa nem. Nem veszek a gyerekeknek olcsóbb sz@rt enni meg inni magamnak meg a minőséget! Ez önzőség! És főleg káros példamutatás, hogy is van ez, leül a család enni, te kisfiam krumplistésztát kapsz, jó neked az is, én meg eszem előtted a lazacot! Nem! Egy családban azt esszük meg isszuk mindnyájan amire futi sőt én vagyok olyan hülye anyuka, hogy kispórolom a kedvenc édességüket amiből én nem kérek és szétosztom közöttük. Szerintem természetes, hogy a szülő a gyerekének mindent meg akar adni és csak nevelő célzattal meg az ésszerű határok felállításával mond nemet.
júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
33%

Tiniként miért kellene neked 200 ezres telefon???


Hogyne.

júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
#28: Felnőttként a saját fizetésemből egy középkategóriás 130.000 forintos Samsung Galaxy A54-et vettem magamnak 2-3 hónapja. Tiniként is hasonló árkategóriában vetettem volna telefont, vagy ha nincs pénz, akkor vettem volna / vetettem volna használtan.
júl. 19. 09:11
 29/59 A kérdező kommentje:
A céges telefonom (amit csak telefonálásra használok) pedig egy 50-70.000 forintos Samsung Galaxy A14, és az árához képest egész jó.
júl. 19. 09:13
 30/59 anonim ***** válasza:
86%
Önző.
júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!