Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem sokkoló ezen a videón a...

Nem sokkoló ezen a videón a gyerekek reakciója?

Figyelt kérdés

Igen, ez a tojásfeltörős videó, amikor kihívásból a szülők a gyerekeik homlokán törték fel a tojást.

Nem szép, tudom, nem szabad ilyet csinálni, jó is, hogy már lejárt ez a prank.


De ami ennél is félelmetesebb, az a gyerekek reakciója ezen a videón. Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.

Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem, mégis agresszíven lépnek fel a SZÜLŐ ellen.

Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos.


Ez egy vicc volt, egy rosszabb fajta, de vicc, viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből.


Mikor lettek a gyerekek ennyire merészek, hogy ilyeneket mernek csinálni egy ÉDESANYÁVAL?


[link]


jún. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
94%

Modjuk nem tudom, miért kéne egy abuzálót tisztelni, de oké.


Ezt magyarázd már meg. Miért tiszteljem azt, aki nyilvánosan megaláz mások előtt?

Ja, "mert az anyám"?


Bocs, az ilyet a Holdra fel kell rúgni, nem tisztelni, mert semmit nem tett érte.

jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
94%
Te közveszélyesen őrült vagy, és mivel mindenki ugyanezt mondja, kicsit magadba szállhatnál, hogy nem mind mi vagyunk a hülyék. A gyerek nem egy külön alárendelt faj, hanem ember, kicsiben, védtelenebb verzióban! Téged lehet nagyon sokat bántalmazott az anyád, de az se volt rendben, akármennyire is a fejedbe verte. Légy szíves, ne szaporodj tovább, valakinek nem javasolt.
jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!