Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új társat hogyan és mikor...

Új társat hogyan és mikor kell bemutatni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Ez egy elég tág kérdés és millió lehetőség van. 1 hónapja van párom, lányaim 18 és 10 évesek. Nagyon együtt vagyunk a gyerekeimmel. Kis családként éljük a mindennapokat. Viszont a mostani kapcsolatom nagyon pozitív irányba megy és szeretném nyilván majd bemutatni egymásnak a gyerkőcöket meg a párom. Ennek még adok idot,nem sürgeti ő sem. Most egymással vagyunk elfoglalva, ismerkedünk. Nyilvan, hogy mikor azt majd érzem. Szerintem 3-4 hónap ha minden jó akkor talán lehet már. De hogyan? Hívjam meg vacsira magunkhoz. Vagy menjünk valahova kirándulni? Nem akarok vele össze bújni stb előttük. De majd látniuk kell, hogy van egy férfi mellettem.

Kinek "mi vált be"?


jún. 2. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem 3-4 honap után. Az max a 18 évesnél lenne elfogadható, de a 10 évesnek az anyagon korai. Minimum egy év. Egy hónap, bakker, az még nem is nagyon kapcsolat.
jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 L.. István ***** válasza:
100%
Tudnak róla? Hogy állnak hozzá?
jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp otthon, mondjuk grillezéskor mutatnám be.
jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 tudom, hogy 1 hónap nem kapcsolat, de ez csak egy általános kérdés volt

#2 a nagy sejti, de nem beszéltünk róla még, mert még nagyon friss. Ezért csak munkatársként "ismeri"

jún. 2. 18:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Anya már tobb mint egy eve egyutt volt a baratjaval mikor nekunk bemutatta. 15-17 evesek voltunk.

Tudtuk , hogy van valakije mert gyakran aludt nala, de nem akarta " nyilvanossagra," hozni amig nem tudtak mennyire komoly.

Pedig munkatarsak voltak ( etterem ahova gyakran jartunk be anyahoz enni) szoval mar

ismertuk a pasit vagy 5 eve . tuti.

Vegul ossze is hazasodtak es ha 15 ev mulva 1 ev kulonbseggel nem halnak meg akkor fixen egyutt elik le az eletuket.


Mar boven felnottkent meselte anya, hogy a ferjen kivul volt par probalkozas, volt par honapos, es fel eves is.

Es en nagyon halas voltam, hogy csak akkor lettunk " bemutatva" mikor valoban komoly lett a dolog.


Szerintem 1 honap utan még gondolkodni is ezen korai. Majd 1 ev utan lehet ezen agyalni.

jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Mit jelent hogy egymásal vagytok elfoglalva??? Leszarjátok a gyerekeiteket?? Vagy miben nyilvánul meg?? Mondjuk mostanában az édesanyáknak fontosabb a libidó meg se lepődők ugyan úgy mint az apáknál, elöször is megkéne mondani hogy van barátod nem a találkozás napján bejelentési hogy ma bemutatod a barátodat, a barátod tudja hogy vannak gyerekeid??
jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem sürgeti ő sem, ez igen jó választás majd csak a képedbbe nem vágta hogy nem akarja a gyerekedet csak téged, rólad is meg van a véleményem, főleg hogy azt mondtad hogy főleg egymással vagytok elfoglalva, remélem ahol laksz a lányok nevén is van ház rész mert a pasid igen hamar ki fogja őket penderiteni
jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

1 hónap az még tiniszerelemnek is kevés, pedig azok eleve kérészéletűek.

Szerintem is gondolkodni ezen is korai. Egy 3-4 hónapos kapcsolat is bizonytalan és még komolytalan. Én is azt mondanám, hogy majd ha 1 éve együtt lesztek, és komolyra terveztek egymással, akkor lehet elgondolkodni a bemutatáson.

jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#5,#8 egy év az rengeteg szerintem. De nyilván fogom erezni, elsietni nem szeretném azért, de eddig húzni sem.
jún. 3. 05:14
 10/16 A kérdező kommentje:

#6 igen, pontosan. Leszarom a gyerekeimet, csak ő létezik és titkolom a gyerekeimet, csak a szex a fontos.... ugxe ezt te se gondoltad komolyan? Lehet a te anyád ilyen volt, hogy fontosabb volt a farok mint te...

#7 neked milyen véleményed van rólam 5 mondat alapján sikerült levágnod, hogy a pasi nem akarja a gyerekeimet és én meg szar anya vagyok...

Az ilyeneknek csak azért válaszolok, hogy ne kapjanak agyvérzést.

Nem a srác van első helyen, sose lesz. A gyerekeim a legelsők. Egymással vagyunk elfoglalva, az azt jelenti, hogy mivel kevés idő jut nekünk egymásra, pont a gyerekeim miatt, ezért egymásra koncentrálunk, nem arra, hogy mi lesz a jövőben. Nyilván még nagyon korai is lenne, de ha van hetente 2-3 óránk egymásra, akkor próbálunk kizárni mindent és mindnekit. A gyerekeket mindig kérdezi, tudja, hogy vannak, de teljes mértékben rám bízza.

jún. 3. 05:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!