Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új társat hogyan és mikor...

Új társat hogyan és mikor kell bemutatni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Ez egy elég tág kérdés és millió lehetőség van. 1 hónapja van párom, lányaim 18 és 10 évesek. Nagyon együtt vagyunk a gyerekeimmel. Kis családként éljük a mindennapokat. Viszont a mostani kapcsolatom nagyon pozitív irányba megy és szeretném nyilván majd bemutatni egymásnak a gyerkőcöket meg a párom. Ennek még adok idot,nem sürgeti ő sem. Most egymással vagyunk elfoglalva, ismerkedünk. Nyilvan, hogy mikor azt majd érzem. Szerintem 3-4 hónap ha minden jó akkor talán lehet már. De hogyan? Hívjam meg vacsira magunkhoz. Vagy menjünk valahova kirándulni? Nem akarok vele össze bújni stb előttük. De majd látniuk kell, hogy van egy férfi mellettem.

Kinek "mi vált be"?


jún. 2. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagynak nyugodtan elmondhatod már, nem kell titkolni előle, nyilván azt is megérti, ha szétmentek végül, mert éppen úgy alakul. A párod egyelőre csak egy férfi lesz a szemében, akivel az anyja ismerkedik.

A kicsinek nem hiszem, hogy pár hónap után kellene. Leginkább akkor, amikor már stabilnak érzed a kapcsolatot és mindketten készen álltok rá, ennek az idejét pedig ti döntitek el. Ha megkedveli a párodat, kötődni fog hozzá és ha szétmentek, azt esélyesen nehezen heveri majd ki. Ne érts félre, nem ellenetek vagyok, de reálisan nézve mindig benne van az, hogy végül nem úgy alakul, ahogy szeretnéd.

jún. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

"egy év az rengeteg szerintem. "


Nem az.

jún. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A ferjem fia az anyja uj parjat kb 3-4 honap kapcsolat utan mar neveloapanak mondta, ugy, hogy egyebkent sokat van velunk a gyerek. En meg 4 ev kapcsolat es egy ev hazassag utan is csak az apja noje vagyok.🫠
jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

5-os vagyok.


Nem rengeteg ido az egy ev.

Nagyon orulok neki, hogy anyam a par honapos , fel eves pasijait nem mutatta be.

Férjet 1 ev utan, pedig mint irtam mi még isnertuk is eleg regota.

Pedig nem is voltunk kisgyerekek , es nem hurcolaszott a nyakunkra mindenkit akivel egy honapja szexelget.

A nagynak nyugodtan elmondhatod, hogy van valakid.

Mi is tudtunk rola. De semmi keresnivaloja még " csaladi korokbe" .

jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bennem azért fordult meg ez a kérdés, mert az előző párom 7 évig volt mellettünk és 1 hónap után bemutattam nekik. Végül jól sült el, mert 7 év lett belőle, de mostmár biztos nem fogok ennyire "sietni"
jún. 5. 13:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk bocsanat, nem akarom senki anyukajat bantani, de rendes no eleve nem "szexelget" idegenekkel. Ilyen hozzaallassal nem is csoda ez az egy eves hatarido, amugy meg teljesen nonszensz. Aki nem teszi ossze magat minden jottmenttel, hanem egybol kivagja azt, akirol nem tudja elkepzelni hogy leelje vele az eletet, az szerintem par honap utan siman bemutathatja az uj part.
jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!