Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem sokkoló ezen a videón a...

Nem sokkoló ezen a videón a gyerekek reakciója?

Figyelt kérdés

Igen, ez a tojásfeltörős videó, amikor kihívásból a szülők a gyerekeik homlokán törték fel a tojást.

Nem szép, tudom, nem szabad ilyet csinálni, jó is, hogy már lejárt ez a prank.


De ami ennél is félelmetesebb, az a gyerekek reakciója ezen a videón. Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.

Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem, mégis agresszíven lépnek fel a SZÜLŐ ellen.

Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos.


Ez egy vicc volt, egy rosszabb fajta, de vicc, viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből.


Mikor lettek a gyerekek ennyire merészek, hogy ilyeneket mernek csinálni egy ÉDESANYÁVAL?


[link]


jún. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet csinál a gyerekével, az nem jó szülő és teljesen jogosan nem fogja tűrni a gyerek, hogy viccet csináljanak belőle. A szülőnek kellett volna okosabbnak lennie és nem belemenni ostoba TikTok trendekbe a gyereke kárára.

Hihetetlen, hogy számodra ennyire nem ér semmit egy gyerek lelkivilága. Ugye nincs saját gyereked? Ne legyen.

jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Sajnos nektek se mond sokat a szülőtisztelet.
jún. 18. 20:09
 23/52 anonim ***** válasza:
96%
A tiszteletet ki kell érdemelni. Nem jár alanyi jogon.
jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a videót, de ha akkora paraszt a szülő, hogy pár megtekintése meg like miatt tojást tör a gyerek fején megérdemli,ha a gyerek ráborítja az asztalt.

"Na, ez már túlmegy mindrn határon."

Ilyen gyökér szülő mellett kitől tanulja meg, hogy hol a határ?

jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te agyhalott vagy?

Széttörni valaki fején egy tojást, akivel nem egyenrangú a viszonyod, aki függ tőled, az megalázó, függetlenül attól, hogy ki lesz-e téve a netre, vagy sem. De nem kell eltűrni a megalázást. Aki alázza a gyerekét, az egy darab szr, ott rohadjon meg, ahol van. A gyerek meg nyugodtan védje meg magát, ahogy teheti.

Ha meg valaki barátibb jellegű viszonyt alakít ki a gyerekével, ahol ez poénnak belefér, ott a viszonzás is belefér. Ha valakinek ilyen nevelési elv működik, akkor tök jó.


"Még ha veri a szülő, akkor is lefogja a kezèt, ráüvölt, gogy EZT NE!, vagy elrohan, ennyit tehet. De akkor sem emelhet kezet a szülőre, vissza nem adhatja. Másnap viszont elköltözhet."

Te vagy idióta vagy, vagy provokálsz. A videón kisgyerekek vannak, a kérdés kisgyerekekről szól. Szerinted egy kisgyereknek kell elköltöznie? Ez a normális szerinted? Nem az lenne a normális, hogy a szülő nem egy abuzív g*ci?


Remélem ilyen elferdült aberált gondolkodással nem szaporodsz. Ha szerinted a gyerek alázása elfogadható, akkor remélem téged is megaláz az az észlény, aki téged világra szrt (ilyen gondolkodással bocs, de a legnagyobb jóindulattal is csak a fekáliához tudlak hasonlítani) és kirakja a netre. Ja, és tűrd némán.

Vagy gondolkozz el, hogy miért nem ért veled egyet itt senki sem, te idióta féreg.

jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "szülőtisztelet"-et kifejtenéd bővebben is?


Miért kellene tisztelni valakit pusztán azért, mert saját maga miatt lepulyázott? Akart gyereket, csinált egyet. Ha nem akart volna, nem csinál. A gyereknek erről semmilyen döntési lehetősége nem volt. Rá csak rákényszerítették az egészet.

jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Ez egy nagyon undorító hozzáállás, hogy bármit megtehetek és ezt kihasználhatom, mert úgysem adhatja vissza (vagy nem meri), max 18 évesen majd lelép. Ezzel kihasználom a függő helyzetét, ami a legalja viselkedések egyike és tönkre. Ha "nem vagyok a haverja" akivel megteheti, akkor én sem tehetem meg vele, hiszen nem a haverja vagyok. De még mielőtt azt hinnéd, hogy én sose "vicceskedek" a gyerekeimmel:de szoktam! De az oda vissza mehet. Tavaly nyáron sokszor szórakoztunk azzal, ha nem figyelt lelőttem vizipisztollyal a kertben, nála is volt. Igen, vissza is kaptam tőle, mert ez így mókás, hogy én ráspricceltem a vizet, ő meg rám és szaladgáltunk. Az nem az, hogy én megtehetem vele, de ő nem. Mert ez így játék, hogy oda vissza megy és ő is lelőhetett a vizipisztollyal rám.
jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, kicsit fordítva ülsz a lovon.


A szülőnek vannak kötelezettségei a gyerek felé, és nem fordítva.



"Még ha veri a szülő, akkor is lefogja a kezèt, ráüvölt, gogy EZT NE!, vagy elrohan, ennyit tehet. De akkor sem emelhet kezet a szülőre, vissza nem adhatja. Másnap viszont elköltözhet."

1. Egy gyerek nem tud lefogni egy felnőttet. Sokszor még egy felnőtt sem, egy másik felnőttet.

2. Az "EZT NE!" kb annyit ér, mint a falra hányt borsó. Mintha a háborúban a harctéren megmondanád az ellenségnek, hogy ne lőjjön.

3. Hogy rohansz el az elől, akivel egy lakásban élsz?

4. A szülőnek kötelessége gondoskodni a gyerekről. Az engedélye nélkül el sem költözhet.

5. Aki bántalmaző családban nő fel, hidd el, jóval 18 éves kora előtt is elmenne már.

jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

"De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza."

Ez nem tisztelet. Ha a gyerek tiszteli a szülőt nem is akar rajta semmit megtorolni, vagy ártani neki. Amit te írsz az elnyomás, félelemben tartás.

A szülő sem tehet meg bármit a gyerekkel.

jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mit csinálnál, ha anyád eltörne egy tojást a fejeden, teli pofával röhögne, hogy rád hozta az agylobot és menne is ki a netre?
jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!