Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem sokkoló ezen a videón a...

Nem sokkoló ezen a videón a gyerekek reakciója?

Figyelt kérdés

Igen, ez a tojásfeltörős videó, amikor kihívásból a szülők a gyerekeik homlokán törték fel a tojást.

Nem szép, tudom, nem szabad ilyet csinálni, jó is, hogy már lejárt ez a prank.


De ami ennél is félelmetesebb, az a gyerekek reakciója ezen a videón. Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.

Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem, mégis agresszíven lépnek fel a SZÜLŐ ellen.

Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos.


Ez egy vicc volt, egy rosszabb fajta, de vicc, viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből.


Mikor lettek a gyerekek ennyire merészek, hogy ilyeneket mernek csinálni egy ÉDESANYÁVAL?


[link]


jún. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Én nem tennék ilyet a gyerekemmel. De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza.

Nézzétek meg a régebbi korokat. Csak most ilyen önérzetesek a kiskölykök. A reakciókból látom, hogy miért. Önérzeteskedésre lettek nevelve.

jún. 18. 19:49
 12/52 anonim ***** válasza:
94%

"De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza"


Normális szülő mondjuk NEM CSINÁL ilyet...

jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt agresszívebb, mint az anyja, aki a fején törte a tojást 🤷🏼‍♀️. Semmi baja nem lesz tőle, hogy az arcára löttyintette. Ránézésre fiatal kiskamasz lány volt, aki az arcába borította a tojást, aki már felfogja ez mennyire megalázó, hogy ezt megcsinálja azért, hogy feltegye a netre (mert az a lány már pontosan tudta, mire megy ki). Pont, hogy otthon, a szülőtől kéne megtanulnia a határokat, a szabályokat és azt, hogy mi a vicc és mi nem. Én vagyok az anya, én vagyok a példa! Igen, nem a barátja vagyok, ezért kell nekem lenni az érettebbnek, mert ha ezt két kiskamasz/kamasz csinálja egymással és röhögnek egyet az vicces (az ő szintjükön), de egy "alá fölé rendelt viszonyban" igen is megalázó az alárendeltnek, ha olyat kell eltűrnie ami neki kellemetlen és ráadásul nyoma marad, mert az okos anya még ki is teszi...
jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megalázzák a gyereket, megérdemlik
jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Még ha el is kell tűrnie, vissza nem adhatja. Ennyi.

Csak az önérzetén esett csorba, az meg nem olyan nagy baj, ha nem önérzetes egy gyerek.


Ha a szülő meg van olyan hülye, hogy ilyeneket csinál, akkor öregkorára egyedül marad, ez benne van a pakliban.

De a gyerekétől se szóban, se fizikailag nem kaphat vissza semmi rosszat.

jún. 18. 19:56
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

de kérdező, mond már el miért oké hogy egy 100 kilós felnőtt, akitől minden szempontból függ a gyerek és a testi lelki fejlődése múlik rajta, az megtörténhet, de a 20 kilós gyerek még véletlenül sem adhatja vissza?

miért oké ha a nagyobb hatalmú tahó bántalmaz, és a gyengébb megvédi magát?

jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a gyerek nem kaphat soha bántást, és ha ez netan fordítva történik, a felnőttnek kell okosabbnak lennie
jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Nem támadták meg, nem kell megvédeni magát.

Még ha veri a szülő, akkor is lefogja a kezèt, ráüvölt, gogy EZT NE!, vagy elrohan, ennyit tehet. De akkor sem emelhet kezet a szülőre, vissza nem adhatja. Másnap viszont elköltözhet.

jún. 18. 19:59
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

"De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza"


Szóval akkor simán meg is vakíthatná pl? Vagy még az sem üti az ingerköszöbödet?

jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

5

Te elmebeteg vagy. Remélem ha van gyereked akkor öreg korodban majd az erdőben hagy és elveszi a járókeretedet..

Alá-fölé rendeltség. Megérdemelnéd

jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!