Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem sokkoló ezen a videón a...

Nem sokkoló ezen a videón a gyerekek reakciója?

Figyelt kérdés

Igen, ez a tojásfeltörős videó, amikor kihívásból a szülők a gyerekeik homlokán törték fel a tojást.

Nem szép, tudom, nem szabad ilyet csinálni, jó is, hogy már lejárt ez a prank.


De ami ennél is félelmetesebb, az a gyerekek reakciója ezen a videón. Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.

Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem, mégis agresszíven lépnek fel a SZÜLŐ ellen.

Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos.


Ez egy vicc volt, egy rosszabb fajta, de vicc, viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből.


Mikor lettek a gyerekek ennyire merészek, hogy ilyeneket mernek csinálni egy ÉDESANYÁVAL?


[link]


jún. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%

Milyen tiszteletről beszélsz, te birka?

A gyerek azt hitte közösen sütnek, segít a szülőnek. Ok nélkül neki üt a szülő egy tojást a gyerek fejéhez. Némelyik gyerek tojásos is lett. Ezen mit kell tisztelni?


Ha ennyire minden cselekedetét tisztelni kell a szülőnek, akkor mi van a szexuális zaklatókkal? Azt is köszönje meg a gyerek?

Fogadok amilyen birka vagy te megköszönnéd. Tisztelettudóan széttenéd a lábaidat

jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣Bocs, hogy röhögök...de nem vagy épp kérdező.
jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Tök igaza van a gyereknek.


Én is a földre bsznám a tojásos tálat, ha anyám pusztán heccből a fejemen törné fel a tojást, aztán még röhögne is rajtam.


Idióta kretén az ilyen.

jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
96%

De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza - igen, én sem vertem pfán anyámat, amikor bőven kiérdemelte, és tkön sem rúgtam az engem zaklató rokonomat.


Cserébe, tízéve nem láttak és a temetésükre sem megyek el. Rhadjanak meg ott, ahol vannak.

jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott az a rövid képregény, amikor egy lányt és egy fiút egymással versenyeztetnek az anyák, és amelyik gyerek gyerek második lett, azt bántalmazták. Nyilván a két gyerek utálta egymást emiatt, aztán kiderült számukra, hogy ugyanaz történt velük.


Aztán később összeházasodnak és az anyukákat magukhoz veszik idős korukban. Azok meg szépen visszakaptak mindent.


Remélem a kérdezőre is ilyen sors vár. 😊

jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos."


A szülők nincsenek megnevelve. Nekik járna a pofon, amiért a kiszolgáltatott kiskorúval ezt megteszik.

jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 Nincstovább ***** válasza:
100%
Oké, akkor nézzük ezt gyermekvédelmi törvény szempontjából. Azon kívül, hogy nyilvános megaláztatásnak teszik ki a gyereket, kizsákmányolás is, ami nem, hogy fiatalkorú, de kiskorúak ellen irányul. Volt olyan videó, ahol a gyermek úgy megijedt, hogy elsírta magát. Jogos volt-e, hogy a gyermek így reagált? Igen, mert a szülővel szemben IS joga van önmagát megvédeni. Nincs alá-fölé rendelt viszony, hanem szülő-gyermek viszonyról beszélünk. És bárcsak minden gyermek meg tudná így védeni magát az abuzáló szülőktől. Mert ez igenis abuzus a gyermek ellen, ahol a gyermek elveszti a bizalmát a felnőtt felé. Inkább milyen világban élünk, hogy a szülő "viccesnek" gondolt bántalmazással akar hírnevet és pénzt szerezni? Mocskos és undorító, ami pedig a legfelháborítóbb, hogy ezt bárki is viccnek meri nevezni. Valakit telibe találok "viccből" egy seprűnyéllel és azt mondom ez csak "vicc", akkor az felment engem az alól, hogy bántalmaztam valakit? Megsúgom nem és ez alól egy szülő sem kivétel, főleg, ha a saját gyermekéről van szó. Remélem "kedves" kérdező, ezzel a felfogással nem lesz gyermeked.
jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
94%

"De a szülőtisztelet azt jelenti, hogy a szülő bámit csinál, a gyerekétől soha nem kaphatja vissza"

Neked ezt jelenti, nekem és itt még nagyon sok másik embernek meg rohadtul nem ezt. Ezek a gyerekek nem tudják megvédeni magukat, és a szülőjük, akiben megbíznak, ok nélkül fejbevágta őket, ráadásul röhög rajtuk és kiteszi a netre.

Csak a fejecskédben létező idióta szabály az, hogy nem alkalmazhatod a testi erődet az önvédelmedre, ha a fenyegetés a szülőtől jön. Ha én nem vertem volna péppé az alkoholmámortól őrjöngő apámat, akkor engem és a testvéremet is megölte volna. Azóta érdekes, egyszer se emelt ránk kezet, mert tudja, hogy legközelebb nem állítom le magam és addig ütöm, amíg szét nem töröm rajta a saját csontomat. De tudod mit, igazad van: Nincs bennem szülőtisztelet. És most hova sz*rjak?

jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

"viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből"


Egyáltalán nem. Szerintem ezt csak azért gondolod így, mert - mint nemrég leírtad - gyerekként lelkileg (fizikailag is?) bántalmazott téged a saját anyád, megalázott mások előtt, és utólag, felnőttként sem vagy hajlandó szembenézni azzal ténnyel, hogy ez mennyire nem volt rendben.


Már abból is sejteni lehetett, hogy neked feldolgozatlan múltbéli, gyerekkori sebek miatt nyomógomb ez a videó, hogy leírtad azt, hogy "nem baj, ha a gyereknek nincsen önérzete".


Az, hogy a te egészséges önérzetedet gyerekként sikerül megtörni, és nem azt jelenti, hogy ez a normális és elfogadható.

jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

"Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.


Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem"


Ha neked ez a szempont, ami alapján megítéled a dolgot, akkor nézd azt, hogy a nőnek sem esett bántódása az arcára borított tojástól.


Én nem látom a gyerekek reakcióját félelmetesnek, csak természetesnek - kié a maga személyisége, vérmérséklete alapján reagálta le, amit tettek vele.


Ha a szülő szerint vicces, amit ebben a videóban csinál, akkor legyen az is vicces, amit a gyereke csinál.


Itt felnőtt embereket látsz, akiknek egy internetre feltöltött videó nézettsége, és random idegenek "szórakoztatása" többet jelent, mint a gyereke érzései. Nem tudom, hogy ötven hozzászólás után elgondolkozol-e azon, hogy ha van kivetnivaló a látottakban, akkor az biztosan a gyerekek viselkedése-e.

jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!