Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem sokkoló ezen a videón a...

Nem sokkoló ezen a videón a gyerekek reakciója?

Figyelt kérdés

Igen, ez a tojásfeltörős videó, amikor kihívásból a szülők a gyerekeik homlokán törték fel a tojást.

Nem szép, tudom, nem szabad ilyet csinálni, jó is, hogy már lejárt ez a prank.


De ami ennél is félelmetesebb, az a gyerekek reakciója ezen a videón. Van, amelyik egyenesen az anyja arcába borítja a tojásostálat. Na, ez már túlmegy mindrn határon.

Igen, ez egy prank, nem a legszebb, rendben van, de a szülők nem verték meg a gyereket, semmi bántódása nem esett egyiknek sem, mégis agresszíven lépnek fel a SZÜLŐ ellen.

Nem tudom, hogy merik és milyen nevelést kaptak ezek, de hogy jót nem, az biztos.


Ez egy vicc volt, egy rosszabb fajta, de vicc, viszont ezek után viccen kívül akkora pofont érdemelnének visszakézből, hogy lerepülnének a székből.


Mikor lettek a gyerekek ennyire merészek, hogy ilyeneket mernek csinálni egy ÉDESANYÁVAL?


[link]


jún. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

29


Pont hogy mi tudjuk a jelentésüket.

Az alázat és tekintélytisztelet pl csak példamutató erkölcsi vonatkozásban értelmezhető pozitívan. Itt pont hogy negatív.

jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 lizzi77 ***** válasza:
100%
A gyerekektől kapod a legtisztább reakciókat,mert még nincs meg bennük a tapasztalat,tehát ösztönösen fognak reagálni:1, sírva fakad,nem érti,2, megalázva elkullog,tehát eddig is bánthattàk,3: visszavàg,ahogy tud,tehát megvédi magát.Már bocs,ha én egy ekkora kretén szülőnek nevezett lény lennék,aki ezt aaaannnyira viccesnek tartja,hogy az egész világ elé tárja,akkor csak azt tudom tanàácsolni,amit neked is:nem muszáj mindenkinek gyereket csinálni,és akkor nem lesz kitől elszenvednie a szülőnek ezt a szörnyűséges megaláztatást,hogy visszakapja,amit adott.
jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

32-es: én már régi gyerek vagyok, nem mai huszonéves.

Az én anyám már nem is él. Nem tett ki semmit a netre az én gyerekkoromban, mivel akkor még nem volt internet, max külföldön, vagy ott se, ezt nem tudom. Magyarországon biztos nem volt, a nettermek is jóval felnőttkoromban jöttek be, s akkor még vezetékes internete se volt otthon sokaknak, nemhogy okostelefonja. Fel se találták még akkor. A Szmenával fotóztunk, később a modernebb tekerőssel, s amikor bejött a színes filmtekercs, ünnep volt, ha a 36-osat tudtuk megvenni bele, nem a 24-eset.


De problémáink nekünk is voltak, csak más jellegűek. Volt rossz időszaka anyámnak is, kaptam tőle eleget. Nem a neten égetett le, hanem az egész család előtt. Ilyen is volt. Mégis azt mondom, hogy bárcsak még tenne akár ilyeneket is, csak itt lenne, csak élne. És örülök, hogy soha nem adtam neki vissza.

jún. 18. 20:35
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt te nem ismered ezeket a szavakat. Az alázat nem azt jelenti, hogy bármit eltrűrök. Ahogy tekintély is tisztelet sem az, hogy nem merek/tudok ellenkezni vagy védekezni, hanem azt, hogy a magatartása olyan az adott embernek, amire felnézek. Ha valakit tisztelek azt azért, mert úgy viselkedik, hogy az tiszteletre méltó, messze nem azt, amiket itt te írsz. Ahogy az elöljárónak sincs semmi joga megalázni az alatta lévőket, neki kell "elöl járni", példát mutatni és irányt, hogy merre kell menni. Ha megaláz az nem tiszteletet parancsol, maximum félelmet, mert függő viszonyban vannak (és utálatot).
jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
94%

35


Az ilyenek sírják vissza a népkínzó diktátorokat is...

jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Nagy problémája van ennek a generációnak a tiszteletadással.
jún. 18. 20:42
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiszteljünk egy olyan véglényt, izé... SZÜLŐT!!, aki ezt a tiszteletet még annak sem adja meg, akit elvileg a világon mindennél jobban szeret?
jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
#38 De bmeg, a tisztelet nem jár azért, mert volt egy szaporodással járó dugás.
jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Az a szülő, aki viccet csinál, megalázza, kihasználja a gyerekét, az nem érdemel tiszteletet. A szülő nem egy mindenható istenség, aki kénye-kedve szerint bánhat a gyerekével.
jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

"Nem támadták meg, nem kell megvédeni magát."


Csak erőből fejbe lettek csapkodva, TOJÁSSAL



"Másnap viszont elköltözhet."


Igen, egy kb 10 éves?



Kérdező, te beteg vagy ember....

jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!