Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen családokban fordul...

Milyen családokban fordul elő, hogy a gyerekek várják azt, hogy mikor fognak meghalni a szüleik, hogy részesüljenek az örökségükből? Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?

Figyelt kérdés

máj. 19. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Egy átlagos magyar családban mennyi lehet az "örökség"?


Egy falun lévő, mostani árfolyam kb.10-15 milliót érő kádár kocka, amit 3 részre kell osztani, ügyvédi díjat stb.kifizetni. az fejenként 3 testvér esetén kb.4 millió forint.


Erre nem érdemes évtizedeket várni mikor pl.a babaváró 10 millió vagy ennyit egy minimálbérre is ad a bank.


Tudom, az amerikai filmekben ott vannak az olajkutak meg a cégek, de ez Magyarország.

máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
sokan gondolják, hogy a büdös kölke biztosan azt várja....
máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van 1-2 ilyen ismerősöm, aki várja a szülei halálát az örökség miatt. Ők általában szidják a szüleiket, h ilyenek meg olyanok, de általában ezek az ismerőseim sem különbek (alkeszek, munkakerülők, stb), csak saját magukat nem látják.
máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Haszonlesok. Ezt lattak, ilyen kozegben vannak, sokszor ebben nottek fel. ;-)
máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azt gondolom, alapvetően sz*r, szeretetlen gyerekkoruk volt, ezért nem kötődnek a szüleikhez, nem szeretik őket és az égvilágon semmi pozitívat nem l@tnak a velük való kapcsolatban az örökségen kívül.
máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Az oka az, hogy szeretnének előre inni a medve bőrére.
máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt várnám, ha lenne örökségem, de nem lesz semmi mert amit Ő örökölt a nagyszüleimtől azt elbulizza és egy percig sem gondol a kölykei jövőére.
máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Pedig Ő 120 milliót örökölt (abban az értékben) egyedül, mi meg hárman testvérek nem fogunk semmit…


Annó meg 21-22 évesen azért mentem el dolgozni, hogy fizessem a hitelét.

máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
1es jó butaságot írsz. Menj már vegig a varosban milyen hazak vannak, az kie? Mind kulfoldi? En nyugat magyarorszagon lakom, itt van sok szep haz, nem mind kadarkocka es ott is van tulajdonos. De egy alberletnek is van tulajdonosa. Egyebkent hol lattal kadar kockat 15 millioert? Az nagyon lepukkant lehet borsodban maximum.
máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindenféle családban előfordul. Itt is időről időre jönnek a kérdések....
máj. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!