Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kellene foglalkozn...

Szerintetek kellene foglalkoznom a gyerekemmel, ha sosem voltam együtt az anyjával, csak terhes lett és megtartotta?

Figyelt kérdés

Én nem akartam ezt a babát.. gyerektartason kívül kellene törődnöm vele? A családomnak sem mondtam meg, hogy született egy gyerekem.. joguk van tudni vagy elég ha én tudom, hogy valahol van egy gyerekem?


28 F


2022. máj. 15. 19:26
 61/114 anonim ***** válasza:
87%

#62: Semmit nem akart a nő tőle XD

Amíg nem nevezi meg az anya a gyerek apjának a kérdezőt, addig dns tesztet sem áll jogában készíttetni.

2022. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
81%
#Gumi... ( csont )
2022. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
61%
Bezzeg a te fajtád nem terméketlen... Bocsi, de ilyenkor baromira felidegel, hogy mások, akik szeretnének gyereket és tudnának is róla gondoskodni, nem adatik meg, de te arra nem vagy képes, hogy legalább a partneredre feladj egy női óvszert, ha már neked a férfi kivitel nem játszik...
2022. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, add, hogy kamu legyen!
2022. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
16%

Jézusom, ezek a válaszok....

Miért a kérdezőnek kellett volna gumit húzni? Gondolom már az elején tisztázták, hogy egy csak ilyen testi kapcsolat, akkor a nő, ha már a kérdező nem húzott gumit, miért nem szedett fogamzásgátlót? Vagy ha már megtörtént a baj, miért nem ment el abortuszra?

Nem a kérdező hibája, hogy ő úgy döntött, tönkre teszi 2 ember életét is...

2022. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
85%
67. Olvasd el, mit írt a kérdező a 44. válaszban. Becsapta a nőt.
2022. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
84%
67. Azért a kérdezőnek kellett volna gumit húzni, hogy ne kapja el az Adidast. :D
2022. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
15%
68. És? A kérdező 44-es kommentje előtt senki nem tudta, hogy becsapta, mégis mindenki kb. azt írta, neki kellett volna gumit húzni..
2022. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akart gyereket a kérdező, mindenképpen kellett volna védekeznie. Nem kamasz már, hogy ne tudja, mi telik ki némelyik nőtől. De szerintem csak provokáció a kérdés, azért nem a nyitókérdésben írta, hogy becsapta a nőt.
2022. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
100%

A volt munkahelyemen a Front Office Manager hasonló helyzetben van.

Van egy másfél éves kislánya. A gyerek anyukája ott volt szobalány, most 25 éves. A faszi 34. Ő annyit törődik a gyerekkel, hogy fenntartsa a kapcsolatot, mert ha éppen nem tud becserkészni senkit, akkor előkapja a gyerek anyját.

A családját nem érdekli, az anyjával él kettesben. Megpróbálták elvetettetni a gyereket, hogy az nem ment, mindenfélét terjesztettek a terhes csajról (egy településen laknak) Az anyja 19 évesen szülte, aztán elvált és egy másik faszinak is szült egy gyereket, de attól is elvált. Azóta is hol ezzel, hol azzal, csak már nem veszik el feleségül. A gyerekei is ki tudja kitől vannak. Na, a fia nem esett messze az anyja fájától.

Neki is ki tudja hány gyereke van még férjezett nőktől, ahol azt gondolják, hogy a férj az apa.

2022. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!