Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kellene foglalkozn...

Szerintetek kellene foglalkoznom a gyerekemmel, ha sosem voltam együtt az anyjával, csak terhes lett és megtartotta?

Figyelt kérdés

Én nem akartam ezt a babát.. gyerektartason kívül kellene törődnöm vele? A családomnak sem mondtam meg, hogy született egy gyerekem.. joguk van tudni vagy elég ha én tudom, hogy valahol van egy gyerekem?


28 F


2022. máj. 15. 19:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
57%

35-ös, hagyd már ezt a hülyeséget, ilyet nem illik mondani! Ahogy egy beteg embernek sem mondod, hogy biztos a kövérséged, dohányzásod okozta ezt. Még ha lehet tudni, hogy így van, akkor sem mondunk ilyet! Mindenkinek van valami gyengesége. A kövér ember is tudja, hogy lehet baj a kövérségből, mégsem képes változtatni. De baj esetén nem érdemel lenézést, szidást. Ugyanígy a dohányos se.

Ahogy az sem, akinek nem volt kedve gumit húzni.

Mind a két esetben megfizetnek az emberek, sajnos, a hibájukért.

2022. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 A kérdező kommentje:

#36 Megszületett.. most lesz 1 hónapos.


#37 Az anyja igazából nem áll szóba velem amit részben megértek.. nem voltam vele őszinte. O komoly kapcsolatot keresett volna velem, én pedig csak szexet. És ezt nem éppen adtam a tudtára. Aztán végül rájött magától, hogy hazudtam neki. Meg is szakadt köztünk ezután a kapcsolat bár őszintén szólva amúgy sem akartam keresni mert nem éreztem úgy hogy én most bármit akarok komolyat. Aztán 1 hónappal később írt, hogy terhes... Én nem gondoltam volna, hogy megtartja, főleg nem egy ilyen kapcsolatból,de azt mondta nem fér bele neki az abortusz. Nem kért gyerektartást sem, igazából magamtól küldtem pénzt neki.. Nem igazán értem, hogy mire fel vallalta be ennyire egyedül a gyereket, amikor a családja nem támogatja semennyire.

2022. máj. 15. 21:17
 43/114 anonim ***** válasza:
25%
Nos, nem kötelező vele foglalkoznod. Ha így van, lehet, hogy az anya kér majd kizárólagos felügyeleti jogot.
2022. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
34%
Okos akkor ő is.... elvetettem volna a francba.
2022. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
26%
Hallgasd meg ezt a dalt, Kérdező! Mintha rólatok szólna. Még egy kis AIDS-et is összeszedhettél volna.: https://www.youtube.com/watch?v=uQpp8QwEOiY
2022. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
81%
Tehát egy hónapos. Láttad már? Én továbbra is azt mondom, hogy jól gondold meg a döntésedet, mert egy életen át bánhatod. Ő nem tehet róla, hogy ez történt és félig te vagy. A gyerek érdekében próbáljátok ezt megbeszélni felnőtt módon.
2022. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
82%

#44, mire fel vallalta be ennyire egyedül a gyereket, amikor a családja nem támogatja semennyire.


Talán mert szeretné (szerette volna), ha végre neki is lenne valakije, pl. családja. Benned is azt kereste. Hát most lesz (van) valakije, akit szerethet. Ha már te is átb:sztad.

2022. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
90%

Az vallásos nevelés két lábon járó sikere vagy.

Összevissza szexelsz, átversz és még a felelősséget se vállalod.

2022. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim ***** válasza:
11%

Nincsen semmi baj eddig. De ne is legyen nehézségetek!


Szerintem fordulj a területileg családsegítő szolgálathoz szépen és a szüleid NEM FOGNAK KITAGADNI!!! Legfeljebb a Magyar Máltai Szeretetszolgálat párterápiáját is igénybe veheted.


Ott még odaadóbban figyelnek rátok, hogy AKÁR HÁZASSÁGOT is tudjatok kötni a kihűlt érzelmek ellenére! Én már voltam szem- és fültanúja MEGHATÓ BÉKESSÉGNEK elhidegült párok között. Olyan volt, mintha kisütött volna a nap a borús, felhős égen...


Az a válaszoló vagyok, aki felajánlotta, hogy akár privátban is segít, ha budapesti vagy. Én meg tudom érteni, ha vívódsz magadban. DE VAN REMÉNY!!!

2022. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:
43%
Szégyellheted magad, hogy nem voltál hozzá őszinte. Meg is érdemled, hogy ne engedje, hogy lásd a gyereket.
2022. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!