Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borderline anyától mire lehet...

Borderline anyától mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi a véleményetek arról ha egy borderline anyuka 6 hónapos babája gyamugy által gyermekvedelem alá kerül a viselkedése miatt a babával és persze a szűk környezetével? Mire lehet számítani? Mivel hosszú évekbe tellik a javulás terapiakkal az idő alatt a gyerek személyisége is rá megy hiába van egy egészséges szerető apuka. Főleg az apuka is ki készül az anya viselkedésétől, a feszültség és türelmetlenségtől amit közvetít az anya a gyerek és környezete felé. Nincs türelme a babához, nem mutat felé olyan szeretet amit kellene sőtt sokszor indulatos is. Nagy világ felé szülei felé és interneten természetesen semmit nem mutat ebből csak a 4 fal között láttszik. Ki mit tenne az apa helyébe? Bíróság a gyerek fejlődése és biztonsága érdekében? Volt már valaki hasonló cipőben apukaként?

2021. dec. 26. 16:39
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fordulj te is szakemberhez. Komolyan nem értem mit vársz, mit mondjunk még erre, szerintem amit lehetett már megosztottuk veled. Nem tudjuk megoldani ezt a problémát, azt sem tudjuk mi a helyzet mert nem ismerjük a teljes képet. Nekem már az egész sztori hitelessége is kérdéses.
2021. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Nektek parkapcsokat sem kellett volna egymàssal nem gyerek.
2021. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, én passzolok de tényleg. Mindent megmagyarázol kérdező, mindent jobban tudsz még azoktól is akik benne vannak ebben a mentális betegségben, így én is. Vidd el megint pszichiáterhez, vagy társalkodónőhöz (leszarom hozzászóló sértődj meg), és kész.
2021. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
84%
49-es. A frissen végzett "pszichológus", 8 ezerért tartotta a tankönyvlapozgatós teadélutánt. Eszem állt meg. Én sem mennék műteni a műtéttani jegyzeteimmel! Bennem olyan csalódást okoztak, hogy biztos nem fogok eljárni pszichoterápiára, amit orvosomnak is megmondtam. Nincs bizalom bennem irántuk sajnos.
2021. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
31es vagyok, 2 gyerekes apa egyébként.. így 33 évesen. A pszichológusokkal van 1-2 tapasztalatom, de nem fenti témában. Mivel mozdonyvezető vagyok gázolás után táppénzre lehet menni.. kollégák körében inkább takargatás szokott lenni. A pszichológusok elméletileg segítenek de egyébként egy haszontalan semmi. Alap orvosi fonál tekergetes, gép nyomkodás, pacsmag könyv nézegetés. Nekem/nekünk ez egy álltudományos hülyeség. Amikor kilapítasz egy 2 eves gyereket az anyjával 120al, aztán folyik az agyvelő az ütközőn.. évekkel utána rémálmok, meg félnek felszállni a mozdonyra nem segítenek, ha diagnisztozál valamit akkor meg alkalmatlan státuszt ad, és öbölhaborus poszt traumás treszben szenvedő katonák alkalmazott eljárással kezelnek... pedig kéne a segítség, mert a baj még nem oldódik meg.
2021. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!