Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki tényleg megbánta hogy...

Van aki tényleg megbánta hogy nem lett gyereke?

Figyelt kérdés

A szüleim fojtón ezzel nyomasztanak.

25 vagyok mikor lessz már gyerek nekik ennyi Idősen már jött a második.


25f



#gyerek #Gyerek nélküli öreg kor
2021. nov. 17. 08:44
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%

35 éves nő vagyok, nincs gyerekem, nem szeretnék és nem bántam meg. Néha eszembe jut hogy milyen lenne ha lenne, de nincs égető vágyam hogy szüljek. A párom 40, ő sem szeretne.

Te 25 évesen még semmiről nem maradtál le, másrészt meg ha egyáltalán nem szeretnél gyereket, abban sincs semmi rossz. A szüleid részéről helytelen hogy követelik rajtad az unokát. A gyerekvállalás olyan döntés amit magadnak és a feleségednek kell meghozni amikor ti készen álltok rá lelkileg, anyagilag stb.

2021. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
28%
Aki megbánta, az itt (sem) fogja elismerni, még magának sem.
2021. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
76%
Én azt bántam meg, hogy van
2021. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek 14-es :)))
2021. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem lehet, szóval biztosan nem lesz, meg már a kor miatt sem.

Nem mondom, hogy nem hiányzik. De szerencsére nem keseredtem meg. Boldogabb vagyok így is sokaknál, akiknek van gyerekük.

2021. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
91%
Én 29N vagyok, pár hónap múlva 30. Nincs vágyam gyerekre. Sokszor megkapom, hogy ha lenne normális párod, rendes párkapcsolatod akarnád. Volt, mikor azt hittem megtaláltam életem párját, de a vágy nem jött. Lehet azért is van, mert elhúzódtak a tanulmányaim, vagy mert nem olyan életet élek, amilyet szerettem volna stb. de semmiképpen sem fogok szülni úgy, ha nem érzem azt, hogy igen akarom és betudom válalni, akár egyedül is helyt állni. Inkább bánjam meg azt, hogy nem lett, mint azt, hogy lett.
2021. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%
7: Akinek nincs gyereke, az nem jelenti azt, hogy egyedül él, elzárva a világtól. Ezeket az ünnepeket, pillanatokat mi is megéljük, hiszen van családunk.
2021. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
93%

Ha elnézem a velem egykorú, vagy akár sokkal fiatalabb nőket, akiknek van gyerekük, hát nem irigylem őket. Folyamatos stressz az életük, gyerekek, unokák, menyek, vők... Saját életük nincs, a családjukét élik, megöregedtek, egészségügyi problémáik vannak. Egy percig sem bánom, hogy ez kimaradt az életemből.

N

2021. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon más lesz a válasz, ha valaki 60-70 évesen ismeri be (itt nem fogja, lehet magának sem), hogy jobb lett volna gyereket vállalni, mert akkor nem érezné magát egyedül, nem unatkozna, lenne unoka stb.

Akik ktt irogatnak 30-40 évesel, azok nem érzik a súlyát, hiszen a saját döntésüknek érzik, még megtehetnék. De később már oda a lehetőség is, ebbe sokan megkeserednek.

2021. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
92%
Közeledve a 30 hoz még nem.
2021. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!