Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt bevallhatod! Megbántad,...

Itt bevallhatod! Megbántad, hogy olyan pasival házasodtál akinek van egy több gyereke úgy, hogy neked nincs egy sem?

Figyelt kérdés

Persze olyan férfiak is írhatnak akikre ez igaz!

A korotokat is írjátok le légyszíves.


2014. jún. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! Mivel nagyon szeretem a férjemet, ezért nem! A gyerekekkel alapvetően jó a viszonyom, de néha kiborítóak, ezért inkább úgy foglamaznék, ha valami miatt szétmennénk, gyerekes pasival soha többet! Ugyanakkor próbálkozunk közös gyerkkel is, és nem akar összejönni már egy ideje. A férjemnek ez nem létkérdés, hiszen neki már van, és lehet nagyobb lenne a nyomás egy olyan valaki mellett, akinek nincs, és esetleg el is hagyna amiatt, ha nem lehetne gyerekem. Ez megint mellette szól. De nálam a szerelem a legfontosabb!
2014. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, sőt. Nagyon szeretjük egymást a férjem kislányával, és épp azon küzdünk, hogy mi nevelhessük, mert az anyja finoman szólva is eléggé hanyag és felelőtlen. Szeretnénk közös gyereket is, de én voltam az, aki azt mondta, hogy inkább várjunk még vele pár hónapot. Pont a kiscsaj miatt, elég nehéz vele mostanában, nagyon megviselné a kistesó érkezése. De ez ugyanúgy benne lenne a pakliban akkor is, ha ő a vér szerinti gyerekem lenne. Szóval nem, nem bántam meg, így most kaptam ajándékba egy gyereket, és még a szüléssel járó kínszenvedés is kimaradt az életemből.:)
2014. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem minden helyzet más, a volt páromnak volt 2 gyereke. 1 fiú és 1 lány. a fiúval jól kijöttem, a kislánnyal is ha az apja nem volt ott, de ha ott volt akkor a kislány hiztis volt, és nehéz volt kezelni. szerintem féltékeny volt. nem a gyerekek miatt mentünk szét. elkezdett inni és ezt nem szerettem.
2014. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közeledtem a harminchoz amikor a férjemmel megismerkedtem és neki az előző házasságából vannak gyerekei (ma 17, 15, 12, 12 évesek), nekem nincs. 4 éve vagyunk együtt, igaz a gyerekek az anyjukkal élnek, de korlátlan bejárhatóságuk van hozzánk.

Az biztos hogy egész más egy gyermektelen férfival összekötni az életet, mint olyannal akinek vannak gyerekei. Előbbi jóval több "lemondással" jár időben, érzelemben, anyagiakban.. stb. Nem feltétlenül szenved ettől valaki, de akkor is vannak lemondások (pl. gyerektartást fizetni kell, ajándékok, "apu ez kell, az kell", enni-inni adni, meglegyen nasi, a gyümölcs, nyaralni velük... reggelig lehetne sorolni...), szóval megvannak a lemondások a gyermektelen férfival való együttéléshez képest, hiszen tőlem/tőlünk veszi/vesszük el az időt, a pénzt és mindent. Ettől függetlenül nem bántam meg, mert nagyon szeretem a férjemet és szerencsére a gyerekekkel is nagyon jó viszonyban vagyok. Tudtam mit vállalok, szóval nálunk nincs gond ebből.


A közös gyerekvállalásról meg annyit, hogy a férjem már nagyon szeretné ha lenne, de bennem még csak érlelődik a gondolat.

2014. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!