Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha te lennél a gyerekünk, mit...

Ha te lennél a gyerekünk, mit választanál?

Figyelt kérdés

1, felnőttkori anyagi biztonságot egy tehermentes saját kis lakás képében


2, testvért akivel a fentit meg kell majd osztani és boldogulni ahogy sikerül a lakás árának feléből amiből nem jön ki még egy tehermentes lakás.


Egy gyereket tervezünk a fenti 1-es feltételekkel, de sokan zaklatnak a testvér témával amit bár bírnánk anyagilag (fizikailag egyelőre passz, előbb meg kell látni, hogy megy egyel) felnőttként való elindításhoz a mai viszonylatokban szerintem jobban járna egykeként. Nekem viszont nincs tesóm, fogalmam sincs, hogy mennyire hiányzik vagy sem az életemből, a két lakás viszont a páromnak és nekem is a testvérnélküliségből adódóan van nagyszülői örökségből. (szüleink is egykék akinek mindenük megvan, ezért mi kaptuk meg a nagyszülői örökséget), mások viszont nagyon érvelnek a testvér mellett, hogy az mennyire jó dolog.


Ti melyiket választanátok, ha lehetne?


2021. júl. 18. 12:51
 61/93 anonim ***** válasza:
75%
Hol te szerencsecsomag, előtte kérdeztem meg, mi az a csodálatos módszer? :D
2021. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
21%
Ha kettő gyerek jól kijön, az lehet szerencse, de ha háromnak is tökéletes a kapcsolata, azon elgondolkodnék, hogy szerencsének nevezem-e.
2021. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom tipikus szuperanyu vagy, aki leszól minden más szülőt aki nem üti meg a szerinte elvárt hülye normáját...
2021. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
74%
De azt értsd már meg, hogy nem rossz kapcsolatról beszélünk, hanem arról, ha valaki egyszerűen nem kötődik. :D Azzal mit csinálnál? Addig erőltetnéd, amíg azt nem hazudná, hogy igen, nagyon kötődik, csak, hogy álljál már le?
2021. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
33%
64- nem kell erőltetni semmit. Mondom, hogy egy módszer
2021. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
75%
Módszer, amiről egy szót se osztol meg a néppel, igen, nagyon hihető. XD
2021. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
32%
66- tudod mit? keresd meg, ha érdekel. De téged ugyse érdekel... Neked akkor sem mondanám, ha fizetnél érte.
2021. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem is én írtam, hogy nem érdekel, én a kezdetektől arra kérdeztem rá, hogy ugyan, mi az a csodálatos módszer. :D De amúgy nincs gyerekem, szóval nem érint, csak utálom a hozzád hasonló szuperanyákat, akik azt hiszik, ők mindent tudnak. Tudod, hova helyezd magadnak a hülye kis módszeredet. :D
2021. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
18%
véletlenül se a te kezedbe..
2021. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
70%
Kérte tőled a halál, szuper(b)anyuci. :D Megtarthatod a kamudat.
2021. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!