Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha apám nem...

Mit lehet tenni, ha apám nem akarja engedni, hogy edzőterembe menjek a járvány alatt?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember kijátsza a rendszert, szereznek maguknak egyesületi igazolást amivel mehetnek edzeni. Én is megtehetném ezt, de a hipohonder apám retteg a vírustól. Huszonéves egyetemista vagyok, nem gyerek. A gond, hogy velük lakok sajnos, főleg most, hogy bezárták a kollégiumot is a járvány miatt

2021. márc. 2. 18:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/239 anonim ***** válasza:
80%

Figyu

Akinek a sport kell vagy jól esik neki független, hogy sportoló vagy csak havi 1x elmegy futni. Az ha zárva van a terem akkor is megoldja.

Felülést tudok otthon is csinálni.


Igen vannak olyan gépek amiket nem lehet helyettesíteni vagy x dolog miatt kell.


De aki szívból mozog az megoldja nem síránkozik, hogy nem tudja lőni a selfit a tükör előtt...


Igen van, hogy pl télen jobb a meleg terembe a padon futni...de akkor mondjuk csak felülésezek vagy ugrálóköteletek,zumbázom... Megoldom

2021. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/239 anonim ***** válasza:
32%

Vicces azért, hogy mindenki magából indul ki, és ezért ír hülyeségeket. Képzeld, ezerféle edzési forma van, én súlyt emelek. Az nem két kis kézisúlyzó, okoska, és bizony, az ugrókötél sem segít. Oké, hogy aki fut, meg tudja oldani máshogy, de aki nagy súlyokkal dolgozik, annak valahol el kell férnie. Attól, hogy szerinted ez felesleges időtöltés (mert a szavaidból ez érződik, meg persze az érvek nélküli lekezelés, hogy az emberek nem tudnak kapálni meg hogy csak a tükörben pózolnak), még másnak nem feltétlenül az, főleg, aki komolyan csinálja.

Amúgyis mit fáj egyeseknek, hogy mások mit csinálnak? Mutassatok példát, maradjatok otthon, és ne dumáljatok bele mások életébe. Sokkal szebb világ volna. Én sem mondom, hogy te mit kezdjél magaddal a szabadidőben, te se mondd meg nekem.

2021. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/239 anonim ***** válasza:
64%
Csak épp valaki belátja, hogy a közjó érdekében, más emberek élete miatt egy kicsit felfüggeszti egy hobbicskáját, van, aki meg egy önző paraszt.
2021. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/239 anonim ***** válasza:
67%
445 vagyok, amúgy nekem is van olyan hobbim, ami ki lett lőve a covid miatt, szenvedek is miatta, depressziós is vagyok, de belátom, hogy igenis az én felelősségem is az, hogy lelassítsuk a vírus terjedését. Komolyan mondom, gyerekekben több felelősségtudat, akaraterő van, mint pár felnőttben.
2021. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/239 anonim ***** válasza:
76%

Nem érted a lényeget...

Az egy dolog h te súlyt emelsz ...de ha nem tudsz menni akkor mégis mit csinálsz? Vered a segged a földhöz és hisztizel? Vagy amíg ki nem nyit nem is sportolsz? Mert nekem az számít sportosnak aki ha súlyt nem tud emelni akkor pl elmegy futni...


Igen nem ugyanaz meg nem azokat az izmokat mozgatja

2021. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/239 anonim ***** válasza:
40%

Ennek semmi köze a felelősségtudathoz. Egyáltalán nem érdekel a covid. Túlnépesedés van. Várható volt. Mindenki védje magát, amennyire tudja, aki nem tudja: ilyen a természetes szelekció. A mai emberek egy része elfelejtette, hogy a halál az élet velejárója. Én környezetvédő és állatvédő vagyok, aktívan igyekszek tenni mindent, amit csak tudok kisemberként ez ügyben. Ebben mégis kevesen osztoznak ahhoz képest, pedig a klímaváltozás mindannyiunkra hatással van, nem csak az öregekre meg a krónikus betegekre. Akkor mégsem vagytok annyira felelősségteljesek, mi? Hipokrita banda.

"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."

Nem kell velem egyetérteni, nyilván, de ez is egy álláspont, amihez jogom van, akkor is, ha sérti a kis lelketeket.

2021. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/239 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg jogom van azt mondani, hogy hülyeséget beszélsz, amikor azt mondod, hogy nincs köze a felelősségtudathoz, amikor meg szerintem nagyon is. A halál az élet velejárója, de ha tudok azon segíteni, hogy ne haljon meg vki, én vagyok annyira EMBER, hogy megteszem. Amúgy nem kellene beleadni más szájába, agyába olyan gondolatokat, amik nem állják meg a helyüket, mert speciel én teszek a klímavédelemért és az állatvédelemért is.
2021. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/239 anonim ***** válasza:
23%

Hehe, tipikus magyar. "Nem értek egyet, úgyhogy hülyeségeket beszélsz." Itt befejeztem a galambokkal sakkozást akkor.

Kérdező, neked meg kitartást! ;)

2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/239 anonim ***** válasza:
19%
Te is ugyanezt csináltad, ex catedra kijelentettél dolgokat, kétszínűzöl mindenkit információk nélkül.
2021. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/239 anonim ***** válasza:
42%
Off: 40-es, mi az a tükörhobbit?
2021. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!