Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/241 A kérdező kommentje:
De már megint.... :DD Attól, hogy valaki drága biciklit vesz, rohadtul nem a biciklije az élete. De hát a proliknak sajnos más opció nem létezik. Egyik ismerősöm például simán földhöz b**kodja a másfél+ milliós karbon Santa Cruz-át, ha mondjuk ideges lesz mert defektet kap vagy akármi.
2020. szept. 30. 17:11
 182/241 anonim ***** válasza:
23%
Te kérdező, nem vágod, hogy rohadt égő vagy? Buta kisgyerek, aki várja, hogy apuci megengedje, hogy eladja a bicóját, hogy vegyen egy másikat, hogy a többi kisfiúval bicajozhasson. Szánalmas vagy! Vedd meg, ha telik, ha nem, így jártál. Proli.
2020. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/241 anonim ***** válasza:
28%

@182 annyira vicces nézni a trollkodásod:D Ehhez nem nagyon lehet mit hozzátenni-nemszeretem ezt a szót használni, de te tényleg az a tipikus proli vagy:D Mondjuk az megint más, hogy a kérdező miért érzi jól magát attól, hogy még válaszol is ezekre a kommentekre,

ahelyett hogy "ürülékét rájuk helyezné".

2020. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/241 A kérdező kommentje:
Mert szórakoztatóak az idiótábbnál idiótább kommentek, meg egyrészt boldogsággal tölt el valamilyen szinten, hogy én nem vagyok ilyen. :D (ugyan akkor szomorúsággal is, hogy mennyi ilyen proli él az országban..)
2020. szept. 30. 17:55
 185/241 anonim ***** válasza:
22%
Kisöreg, ha nem lennének prolik akkor neked se lenne 300 ezer forintos biciklid, mert nem lenne aki megkeresse apucinak a sok pénzt és nem tudna neked biciklit venni.
2020. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/241 A kérdező kommentje:

Proli alatt nem az átlag magyar dolgozó emberekre gondolok, nincs azzal semmi baj, ha valaki nem tud ennyiért biciklit venni. (nyilván ha nem ez a hobbija, akkor nem is fog)

Inkább az irigy idiótákkal van a baj, akik nem bírják elviselni, hogy valaki annyit költ a hobbijára, amennyibe az kerül, és egyből olyanokat írnak, hogy aki ennyiért vesz biciklit, annak biztos nincs nője, és hogy a bicikli az élete... Hát rohadtul nem :D De elég száraz életed lehet, ha így gondolkodsz.

2020. szept. 30. 18:05
 187/241 anonim ***** válasza:
17%
Te kérdező, vágod ugye, hogy sosem lesz olyan géped? Ráadásul haver 2-300-ért árulja ezeket használtan, nem esek tőlük hasra.
2020. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/241 A kérdező kommentje:

Naaa, mutass már egyet légyszi :D (:DDDDDD)

"Te kérdező, vágod ugye, hogy sosem lesz olyan géped?" Ezt meg nem tudom mire vélni xd Tipikus óvodás, indokolatlan beszólás, aminek semmi értelme.

2020. szept. 30. 18:18
 189/241 anonim ***** válasza:
15%
20.-án tetted fel a kérdést, most 30.-a van. Na, megvan a gép? >:)
2020. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/241 A kérdező kommentje:
Azt meg teljes mértékben megértem, hogy egy használt 200-300 ezres állítólagos karbon biciklitől nem esel hasra.. Ennyiért jóformán egy teleszkópot kapsz. Ha valóban karbon bicikliket árul ennyiért, akkor valószínűleg azok valami sok éves, elöregedett vázú, életveszélyes sz*rok, amik ilyen tipikus teszkós össztelósra hasonlítanak. (Már ha egyáltalán downhill/enduro bicikliről beszélünk, én kinézem az ilyen válaszolókból, hogy még egy országútit is ide sorolnak...)
2020. szept. 30. 18:26
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!