Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/241 anonim ***** válasza:
58%

170.-nek.


Tippelek!


Neked óra: Rolex-től indul.

Neked ruha: Hugo Boss-tól indul.

Neked kocsi: BMW-től indul.

Neked nő: Oczella Esztertől indul.


Ugye, mert te egy igényes ember vagy, nem? >:)


Amúgy a karbonvázasokat haver 200-ért veszi, "okosba".

2020. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/241 anonim ***** válasza:
67%

Nem vezetek.

Olyan ruhákban járok amit meg tudok venni, melegen tart és nekem tetszik.

Mivel a ruháknak ennyi a funkciója...

Fogalmam sincs, hogy ki az a Oczella Eszter.


A 200 ezerért okosba vett karbonvázas, az olyan mint a nímetbű, okosba behozott bömös.

Az igényesség szó mellett az van a szótárban.


Amúgy innen is gratula neki, hogy támogatja az orgazdaságot/ orgazda.

2020. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/241 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az igényesség nem a több száz ezer forintos kerékpárral való boltba járásból kezdődik, de ahogy elnézem, ti előbb halnátok éhen, mint hogy ne tudjatok felvágni a bringátokkal.

Nyilván az igényesség nem itt kezdődik, gazdag meg nem leszel attól, hogy ilyen drága a biciklid.

2020. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/241 A kérdező kommentje:

Utolsó, te tökéletes magyar vagy, le sem tagadhatnád. :D Ha valaki drága biciklit akar, egyből gazdagnak akar tűnni, vagy fel akar vágni. Szerinted, ha ilyen idióta emberek vannak magyarországon, ki akarná olyan pontagyúaknak mutogatni a biciklijét, akiknek az első mondata hogy "ebből autót veszel". Akkor már inkább kimegyek egy osztrák bikepark-ba, és ott meg lehet beszélni egy sör mellett, kinek milyen alkatrészei vannak, ilyenek :)


"TE, a SAJÁT pénzedet osztod be, SZERINTEM hülyeségre, de te tudod.


Itt meg a KÉRDEZŐ, az APJÁTÓL függ." Te meg ha kommentelsz olvasd már végig a kérdést, vagy a válaszokat, köszi xd


Nincs azóta semmi, gyűjtögetem a pénzt, meg próbálom helyre rakni kicsit a biciklimet, mert szerintem úgy is el lesz adva.

2020. szept. 30. 15:27
 175/241 anonim ***** válasza:
78%

Semmi baj a nyolcvan ezres biciklikkel... Még hogy a kerékpározás meggyalázása...:DDD Képzeld, nekem 100ezres Decathlonos MTB-om van,

megvan 1,5 éve, és nem a boltba járok vele, hanem munkába, túrázni, nagy ritkán még durvulni is szoktam vele keményebb lejtőkön, kisebb ugratókat is bírja-és nincs semmi baja, párszor volt már defektem,de az ugye nem a bicó hibája. Most tervezek venni egy középkategóriás XC bringát, de kivagyok az ilyen KTM-huszároktól...(tudom, hogy neked nem az van, ez egy gyűjtőnév)

2020. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/241 anonim ***** válasza:
13%

Ahogy elképzellek utolsó, Te beérnéd ezekre a célokra, egy SPARos bevásárló kosárral is. El tudlak vele képzelni, ahogyan ugratsz vele, stb.

Minek vettél hát biciklit?

2020. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/241 A kérdező kommentje:
KTM huszárok az egy külön fogalom, nem arra használják, akik drága biciklit veszenek. Történetesen én is undorodom tőlük.
2020. szept. 30. 16:10
 178/241 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem mindenben fele meg 176-os a KTM-huszárság "követelményeinek", de egyben nagyon is: minden alap nélkül fikázza azokat a bicikliket, amik nem több száz ezer forintba kerülnek. MTB kategóriákban általában azért mert "dehá nem bírja ahogy lemegyek vele a downhill pályán, miezmá", stb. Nem, tényleg nem bírja, mert nem erre való. De speciel ez túrázni az erdőben, ösvényeken, kisebb letöréseket bevállalni tökéletes. De mondd, indokold meg, hogy miért nem. Miért vettem biciklit? Mert szeretek biciklizni, főleg terepen, erdőkben, viszont nem volt pénzem egy XC gépre. Ami nem is baj, kezdésnek tökéletes volt, mint már mondtam, nemsokára beruházom egy középkategóriás XC-re. Na, várlak, támaszd alá valamivel az állításaidat. Mert ez így csak "...-huszárkodás"
2020. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/241 anonim ***** válasza:
66%

Hát én inkább egyik sportágnak sem leszek a rabja ha ilyen ocsmány mód beszélnek ilyenkor az emberek egymásról, csak mert az egyiknek kevesebbet ér a biciklije, mint a másiknak :D

takarodj már, nem mindenkinek a biciklije az élete :D

2020. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/241 anonim ***** válasza:
16%
Bicajra buknak a csajok?
2020. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!