Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/241 anonim ***** válasza:
71%
Mit kéne neki unni? Egy rakás idóta veri magát egy tucat oldal óta azon, hogy ennyiért akarsz venni biciklit???????? Inkább ŐK nem unják? Ezeknek válaszol...
2020. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/241 anonim ***** válasza:
19%

Majd az ülés bekurcsi 1M+ -ért! :D

Van olyan latasbol ismerős, nem is egy, kiknek sok éve valami jobbfajta biciklijuk van. - na az az asszonyuk, mert nője egyiknek se volt soha. Lehet te is ilyen kis proli leszel, mert ezzel a szóval igen szeretsz diszelegni. :D gondolom ezt torolteted. Akkor én is bejelentem a prolis írásaid!

2020. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/241 anonim ***** válasza:
20%
#bekurcsiZ
2020. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/241 A kérdező kommentje:

Mert a kettőnek sok köze lehet egymáshoz te idióta. :D

Inkább éljed a kis szánalmas életed, talán akkor nem fog annyira érdekelni, hogy ki mire mennyit költ, és akkor nem lesz mi fájjon.

2020. szept. 24. 20:24
 145/241 anonim ***** válasza:
20%

Te meg vergődj a nyomorék bicikli miatt. Idejossz, hogy apukám így meg úgy! Mint egy ovis. Vicc vagy komolyan mondom :D

Apu vedd meg nekem a bike-ot

Autómata valtos

Biciklivel szelném a dombokat!

2020. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/241 A kérdező kommentje:
Na ebből látszik, hogy irigy proli vagy. :D Itt vergődsz, utalgatva arra, hogy milyen drága ez a bicikli. De szerintem meg egyáltalán nem drága, pedig nem az értékrendemmel van baj.
2020. szept. 24. 20:45
 147/241 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező! Egy belépőszintű downhill-t be lehet szerezni 500ezer körül.

Ha feljebb is mész 100-200 ezret, még jobbat kapsz. 1misi az már egy tényleg profi versenybringa ára. Neked nincs szükséged ilyenre, ki se tudnád használni. Majd ha elkezded a downhillezést, kiderül, hogy hogy megy, fejlődsz, beszerezhetsz egy olyat, amit most akarsz megvenni-de ha nem versenyző vagy, akkor nem lesz rá szükséged, nem is nagyon fog adni pluszt. És arra, hogy versenyző legyél, azért nem olyan nagy az esély.

2020. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/241 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem vágom honnan jött le neked, hogy proli vagyok, a másik meg, hogy irigy?! :D

Mégegyszer: kisgyerek vagy. Almodozol egy olyan bicikliről, amire abszolút nincs szükséged, illetve itt vársz tanácsot, hogyan győzd meg aput :D

A kisgyerek jelzot emiatt jegyeztem meg...de te mire alapozod az anyagi helyzetemet? Fogalmad nincs hogyan és mibol élek. Irigy meg abszolút nem vagyok, mert egy kicsit se érdekel a bike, főleg nem 1 millaert :D az se normális aki ennyiért vesz, atlaghasznalatra. Na látod? - ezért (is) vagy még kisgyerek. :D lehet vergődni

2020. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/241 A kérdező kommentje:
Persze, használtan be lehet szerezni ilyeneket olcsóbban is. Viszont most elég gyér a felhozatal használtakból, mert még szezon van. Egyébként meg, amit megvesz valaki használtan 600-700 ezerért, az valószínűleg újonnan volt 1,5 millió+ forint is akár. Például a 2015-ös Demo 8-ak, amik több millióba kerültek mikor kijöttek, most ilyen 600 ezer körül eladóak. Amit meg én szeretnék, az újonnan van 1 millió körül, tehát nem biztos, hogy ez olyan nagyon profi bicikli lenne, amit akarok. Ez egy középkategóriás Enduro. Akkor lenne felsőkategóriás, ha tele lenne szórva mindenféle Fox Kashima teleszkópokkal, vezeték nélküli Sram Eagle váltóval, kashima dropperrel, és még sorolhatnám. Amit én akarok, az messze nem profi bicikli.
2020. szept. 24. 21:11
 150/241 A kérdező kommentje:

"az se normális aki ennyiért vesz, atlaghasznalatra."

De ki a tököm mondta, hogy átlag használatra lenne? Már amit a mostanival csinálok, az is messze nem átlag használat, viszont erősen érződnek a határai. Tisztában vagyok a képességeimmel, tisztában vagyok, milyen szintén tudnék egy ilyen biciklit kihasználni mint amit akarok, és ezekbe belegondolva nekem megérné.

2020. szept. 24. 21:15
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!