Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/241 anonim ***** válasza:
9%
Most hogy megnéztem a bikeot... te idióta vagy, de most komolyan mondom :D
2020. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/241 A kérdező kommentje:
Mármint ki?
2020. szept. 26. 10:10
 163/241 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván te,kérdező, hogy egy ilyen ajánlatot ki hagysz.
2020. szept. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/241 anonim ***** válasza:
97%

Na mi lett azóta?


Amúgy a kérdező ritka intelligens srác a korához képest és egyáltalán nem Ő itt a troll, hanem mondjuk az utolsó...


Amúgy én egészségügyi dolgozó vagyok, keveset keresek... Mégis, én valóban csak hobbi célra 650 ezres gravel bringát vettem magamnak, mert nekem az a kényelmes, az tetszik. Stb.

Nekem ez munkába járáshoz, de szórakozáshoz is jó.

Ez egy teljesen alap, sőt inkább olcsó kerékpárnak számít egyébként.


Igényes ember nem nagyon vesz Auchanos 80 ezres bicikliket, az az igazi pénz kidobás...


A kérdező pedig szeretne MEGPRÓBÁLNI profivá válni.

Ennek ez az útja, nincs más...


Amúgy az emberek ilyenek itthon...

Azért is beszólnak mert a kutyámra mondjuk 50 ezer forintot költők havonta, amikor minden felelős állattartónak minimum ennyit illene...

Vagy hogy X évente veszek egy 1-2 milliós gitárt, esetleg kiutazok miatta külföldre...

Egy csomó hobbi van, ami bizony drága, sőt a legtöbb drága.

Csak a legtöbben nem tudnak egy hobbit sem becsületesen, komolyan véve űzni.


Sokan ehelyett inkább mekibe járnak, dohányoznak, isznak, előfizetnek szenny csatornákra és nézik a szenny műsorokat.

Esetleg egy csomó felesleges márkás ruhát, elektronikai luxus cikket vásárolnak.


Én is inkább az utóbbi dolgokon spórolok és lám, felszabadulnak kisebb-nagyobb összegek, amiket “ki tudok dobni ilyen hülyeségekre”.

2020. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/241 anonim ***** válasza:
20%

164.-nek.


TE, a SAJÁT pénzedet osztod be, SZERINTEM hülyeségre, de te tudod.

Itt meg a KÉRDEZŐ, az APJÁTÓL függ.


Profivá válni...persze, és HA, ESETLEG, első nap összetöri? Ja tudom, 850 apró, majd lesz másik.

2020. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/241 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is a saját pénzét osztja be.
2020. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/241 anonim ***** válasza:
71%

166.-nak.


Akkor minek írta ki ezt a kérdést?

2020. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/241 anonim ***** válasza:
72%

#164 Igényes ember nem nagyon vesz Auchanos 80 ezres bicikliket, az az igazi pénz kidobás...

Akkor ebben az országban nagyon sok igénytelen ember van, mert nem hiszem hogy Mariska néni meg Pista bácsi több száz ezres biciklivel megy el a boltba.

2020. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/241 anonim ***** válasza:
100%

És egy karbon vázast, ami ráadásul egy komoly sporteszköz, valószínűleg nem fog összetörni...

De ez a kérdés eddig a összes profinál felmerült.


Valószínűbb, hogy nem lesz profi a kérdezőből, de más út nincs arra, hogy ez kiderüljön.


Bele fektet, megpróbálja, jót szórakozik közben, majd esetleg ebből él meg.

Vagy nem... Na bumm.


NEKEM nem teszik ez a “meg sem próbálom, mert úgysem sikerülhet” hozzáállás.


Vannak akiknek sikerült, nem is kevesen.

Mind elbukhattak volna ennél a fázisnál és mondhatták volna, hogy a kicsi esélyek miatt meg sem próbálják...

De ez volt a szenvedélyük.

2020. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/241 anonim ***** válasza:
31%

Miért írta ki?


Esetleg olvasd el a kérdést és abból kiderül.


“ Akkor ebben az országban nagyon sok igénytelen “


Abszolút.

Csak meg kell nézni a válaszokat.


“Mariska néni meg Pista bácsi több száz ezres biciklivel megy el a boltba.“


Mariska néni és Pista bácsi biztos nagyon igényes. Azért mennek le szupermarketes bringával farhátért, tüskéért és bagóért... Vagy át a szomszédba a háziszeszért, tabblettás borért.


Ennek a kerékpárkategóriának nem is kéne léteznie.

Ez a kerékpározás meggyalázása!

2020. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!