Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy elhagyja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy anyagi okok miatt nevelő otthonba adja, hanem csak fogja magát, az apára vagy valamelyik rokonnak adja a gyerekét, és lelép? Akár rövidebb időre, akár örökre?
2020. júl. 10. 20:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem, láttam én is dolgokat, igaz, nálunk nem az én apám volt az agresszor. Rég nem arról beszélek, jobb-e nevelőszülőkkel, mert ezt nem tagadtam sosem, hogy van ilyen szitu. Arra reagáltam, hogy az én anyámat is bántalmazta a korábbi férje, mégsem tört meg, úgy otthagyta a férjét, mint a pinty.
2020. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
61%
49es, de, van ilyen is. Mindenkire másképp hat ez. Csak abból indultam ki, hogy akit szerettek, van önbizalma, szerintem össze sem jön egy ilyennel. De amúgy igazad van, ha van aki direkt kerüli az ilyent. Nézd, nekem is volt olyan aki megütött, de én nem tudtam volna mellette maradni...utálom az erőszakos embereket, sajnos családtagok is ilyenek, de én nem tudnék mar rettegésben élni.
2020. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
72%
Én sem, épp ezért is vagyok borzasztóan gyanakvó és távolságtartó 1-2 embert leszámítva mindenkivel (nőkkel ugyanúgy, mint férfiakkal). Esetemben ennek nincs sok köze az önbizalomhoz, egyszerűen mizantróp a személyiségem.
2020. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jelek lehetnek a birtoklási vágy, túlzott féltékenység, robbanékonyság, mikor valaki jelentéktelen dolgoktól hamar dühbe gurul, ilyenkor üt-vág pl ajtót, telefont akarmilyen tárgyat...
2020. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
80%
Igaz, bár van, aki pl. tárgyakban bár kárt tesz, de emberben sosem tenne. Viszont valóban figyelni kell nagyon az apró jelekre már az elején.
2020. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
75%

Igen, de a robbanékonyság és hogy olyankor kifordul magából nagyon jellemző. Az én családtagomnak kivörösödik a teste, üveges lesz a szeme, ökölbe szorítja a kezeit, nagyon ijesztő...


Azt nem értem hogy akarki akarmilyen valaszt adott, mindenki le lett pontozva.

2020. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos van, amikor ilyen hülyéket fog ki az ember gyakorin, hogy bárki bármit is ír, azt pontozzák le ész nélkül...
2020. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
75%
Altalaban v az hogy veri a parja illetve nem valo szulonek esetleg egy uj pasi
2020. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!