Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy elhagyja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy anyagi okok miatt nevelő otthonba adja, hanem csak fogja magát, az apára vagy valamelyik rokonnak adja a gyerekét, és lelép? Akár rövidebb időre, akár örökre?
2020. júl. 10. 20:05
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
37%
Az apa addig gyötri, hogy nem lát más kiutat.
2020. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább azt nem értem, hogy miért fikázzák le azt, aki már előre tudja, hogy nem akar gyereket, és ezért nem is szül. Mennyivel különb az, aki erre akkor jön rá, amikor már 1,2,3...gyerek életét tönkretette.
2020. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom miért kellett lepontozni azért, mert leírtam, hogy sokan ösztönállat szinten élnek, és csak kefélnek ész nélkül, de gyereket nevelni már nem tudnak...
2020. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
75%
21-es jaj, hagyjuk már ezt... Amikor a szomszédnő úgy beszélt a két gyerekével rendszeresen, mint az utolsó kapcaronggyal, az ember bele felfordult azoktól a szövegektől, aztán egyik pillanatról lelépett egy másik pasihoz, természetesen azonnal oda is babázott annak is... Nő létemre elismerem, hogy marhaság ez az állandóan a nő az áldozat hozzáállás.
2020. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
68%

Sok esetben a depresszió lehet az oka. Férj nem figyel a feleségére, nem segít rajta még beszélgetéssel sem.

Tudom, keresztül mentem rajta egyedül vagyis a kislányommal. De nem mindenki olyan erős.

2020. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt osztálytársam azért hagyta el a gyerekét, a férje halála után mert az új párja egy afrikai srác nem jött ki jól a 7 éves gyerekkel. Állami gondozott lett.
2020. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
79%
Nemtudom mire jó ez az ítélkezés, azt a legkönnyebb. Ki tudja miért, lehet nem tudja hova vinni, lehet belátja az apjánál jobb helye lenne pl anyagiak miatt...de sztem nem az ítélkezőktől kért segítséget a nő, akkor miért nem foglalkozik saját magával mindenki? Most jobb lenne ha tegyük fel utálná a gyereket es ítélkezéstől tartva inkább magánál tartaná? Mint az anyám ott tartott maganal aztán utált mint a sz@rt, ahelyett h örökbe adott volna, meg terrorban nevelkedtünk? Nevelőszülőknél jobb lett volna...ki tudja milyen oka lehet ennek, csak az aki átéli, mondom lehet h mar úgy vállalta a gyereket h maga is kiszolgáltatott, nincs hova mennie pl. Az albérlet meg k..va drága, és mondjuk egy szobát tudna bérelni csak ahova gyerek nem mehet pl.
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
79%
Ó kedves utolsó, sajnos láttam pár ilyet, és hidd el, egyiknek sem voltak ilyen problémái, és pláne nem voltak kiszolgáltatva senkinek... :) Leírni a tényeket pedig nem ítélkezés, van olyan, hogy valaki egyszerűen sz.r szülő, és kész. Nem, nem kell magánál tartania, egyszerűen, ha tudja, hogy nem alkalmas rá, akkor ne csináljon gyereket. Nem olyan nehéz ez...
2020. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
56%
Engem magánál tartott, és szerintem ezért mert a nagy szeretet miatt biztos nem. Ha nem ismersz, az a Te dolgod...de sok nő van, akik meggondolatlanul esetleg fiatalon vállalnak gyereket...úgy hogy még magukat is alig tudják eltartani. Esetleg viszi a gyereket a szülői házba, de ott erőszak van, és belátja jobb az apánál, nyugodtan. Én meg ilyent ismerek, de ismerek más eseteket is. Van aki nagyon fiatalon vállalt, és még magát sem tudja tartani, ilyent is ismerek...Abban igazad van hogy nem kell magánál tartani, de pont a társadalmi elítéléstől félve tartott magánál szerintem és én tudom hogy másnál jobb helyem lett volna.
2020. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de ezzel őszintén nem tudok mit kezdeni. Simán védekezhettek volna, de van esemény utána tabletta is, egyszerűen ésszel kell tudni élni, nem csak az alfelünkkel bele a vakvilágba. A társadalmi elítélés pedig ilyen esetben nem arról szól, hogy miért nem tartja magánál bármi áron, hanem miért vállal az, aki nem szeretne gyereket egyszerűen, amit azért lássunk be, aki akar, az tud a terhesség ellen tenni. Eleve a példádból kiindulva aki még magát sem tudja eltartani, az mire gondolt? Hogy majd a világ csak úgy eltartja őt és a gyerekét? Komolyan a józan paraszti ész luxus a világban?
2020. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!