Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy elhagyja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy anyagi okok miatt nevelő otthonba adja, hanem csak fogja magát, az apára vagy valamelyik rokonnak adja a gyerekét, és lelép? Akár rövidebb időre, akár örökre?
2020. júl. 10. 20:05
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
74%
Meg volt az az eset valahol, hogy a nőt verte a Férje mert enyhén értelmi fogyatékos volt és nem tudta tolerálni. Először csak az anyát, később a gyerekeket is verte, akkor a nő anyja elvitte a gyerekeket onnan, a nő maradt ennél az állatnál. Mikor elmentek a gyerekek durvultak, sűrűbbek lettek a verések. Volt olyan hogy a férfi csak úgy minden előzmény nélkül hasba szúrta. Az egyik gyereke 18évesen vette fel újból a kapcsolatot a nővel, próbált segíteni a lány az anyjának kijutni ebből a borzalomból, egy szomszédnál kapott menedéket, amíg tartott a válási procedúra de a férfi több ismerősének hangoztatta, megöli a nőt, mert a házból nem fog kapni semmit. a vége az lett hogy a férfi megölte a nőt, mikor kileste nem vigyáz senki a nőre és valami ürüggyel bejutott. Milyen borzalmas élet ez... Ez az eset a hírekben volt. Na most ne mondja senki, jobb lett volna a gyerekeknek az anyjuknál. Van ilyen eset is meg másmilyen eset is, és egyáltalán nem biztos hogy jobb helye van az anyánál. Ez az én véleményem, de tőlem mindenki azt gondol amit akar.
2020. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Messze nem biztos, hogy mindig jó helyen van az anyánál, szerintem sokan nem ezt feszegettük itt. A kérdés számomra a felelőtlenség totális hiánya, ami igen, bőven megtalálható az olyan nőkben is, akik vadállatoknak szülnek gyereket... És nem, nem mindenki változik meg később, és nem, nem mindenki kiváló manipulátor, hogy ne lehessen látni rajta előre, ez csak egy vékony réteg. Számtalan nőtársamat látom olyan férfivel, akivel én egy liftbe nem vagyok hajlandó beszállni, mert látom rajta, hogy gáz az egész alak, ők meg sorra jönnek össze agresszív alakokkal, és még gyereket is szülnek nekik... Agyam eldobom! Mit várnak mégis? Mit hisznek? Jó, most nem a fogyatékost kérdezem a példádból, fogyatékossal visszaélni undorító, de amikor jól szituált, művelt nők állnak össze vademberekkel, majd csodálkoznak, az felfoghatatlan.
2020. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
48%
Az a felfoghatatlan, hogy a nőket tartják felelősnek ha bántják őket....
2020. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
90%
Az egyszerűen primitív, aki az áldozatot hibáztatja, gyengébbet nem bántunk, ez alap. Viszont nem értem, miért kell gázos vademberekkel összejönni, olyanokkal, akikkel az a logikus, ha fél mondatot sem vált az ember.
2020. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
36%
Jó, hogy nem érted, ezt azt jelenti hogy Te nem, de ezek a nők erőszakos környezetben nevelkedtek nem úgy működnek mint a normális emberek, több mindent elnéznek a párjuknak, alacsony önbizalmú nők, nem szerették őket gyerekkorukban...
2020. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
87%
Mindegyik, 100%-ban? Nem lehet általánosítani, nem látsz bele mindenki életébe... Van, aki igenis ki tudott törni, és tudatosan elkerülte az ilyen szituációkat felnőve, mert emlékezett, mi volt sz.r a gyerekkorában, aminek ő nem akarta kitenni a saját gyerekeit.
2020. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
73%
42es, nekem is van ismerősöm, aki mondta, verte a Férje évekig, hazaért munkából, és pofonnal fogadta, mert szerinte későn ért haza(felszolgáló). És ez a nő úgy nevezi ezt a férfit, aki őt verte "Szerelmem". A másik, anyám, hat ő azért szült, mert gondolta a vadember ha gyereket szül neki " majd megváltozik":D
2020. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyám az első férjétől az első pofon után elvált, két gyerekkel. Baromira nem érdekelte, ki mit mond, és lesz-e következménye... Pedig messze nem volt rózsás gyerekkora éppenséggel neki sem. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki törik meg.
2020. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként eszméletlenül demagóg azt hinni, hogy akinek nem siklott ki teljesen az élete és megtanult távol maradni a gázos emberektől, az biztos azért olyan, mert ő tuti nem jön erőszakos környezetből... Arra véletlenül sem gondolsz, hogy másból meg pont, hogy az erőszakos környezet (is) váltja ki ezt a magatartást?
2020. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
67%
Volt önbecsülése...de anyámmal ez olyanokat megcsinált hogy el sem hinnéd. Leköpdöste, kisgyerekei előtt fejét verte mikor 8hónapos terhes volt, és még sok ilyen dolog . Nagyon megvisel ez egy nőt mentálisan...akivel ilyenek történnek, az a nő már nem lesz ugyanaz a nő, gyerekek durván sérülnek. Nagyon hamar beteg lett anyám mentálisan, mégcsak 3évesek voltunk. És akkor anyam sírt nekem, mikor elhagyta a férje mikor már nagyok voltunk, én azt hittem rosszul hallok...szóval nekünk jobb lett volna inkább nevelőszülőkkel mint így felnőni.
2020. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!