Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
17%

komolyan marha vicces ez a sok frusztrált vér pistike, aki nekiesett a kérdezőnek. semmi olyat nem olvastam tőle, amivel rászolgált volna erre, de meg megszoktam, hogy a sok idősebb (proli) ember imád nevelni és lehurrogni másokat, különösen ha a fiatal az illető.


„anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek”


30 évesen nemrég kezdtem el vezetni, mert családi cégnél vagyok, és nem mondhattam rá nemet. sosem érdekelt a vezetés, nincs is igazán érzékem hozzá, amíg itt dolgozom, elvezetgetek majd, aztán sztem soha többé.

sokszor előnyös lehet a jogosítvány, de anélkül is el lehet lenni.

persze a a külföldieknél butább, arrogánsabb magyar nőknél hátrány lehet, hogy nincs jogosítványod, ahogy meglehetősen korlátolt magyar szülőknek is nehéz megmagyarázni, hoyg azért, mert golyóid nőttek, még nem feltétlenül van érzéked /kedved a vezetéshez.


„Miért ilyen ostobák a szüleim?”


mert az átlag magyar is ostoba.

(ha trollkodsz csak, akkor meg gratulálok, jól felhúztad a sok idegbeteg nem túl acélos képességű versenyzőt :D)

2020. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
84%

Van egy (több) ismerősöm, aki már számtalanszor elmondta, hogy van busz, villamos, vonat, taxi. azaz, semmi szükségem jogosítványra, autóra.


Más alkalommal pedig:

Jaj, tudnál segíteni az autóddal? Mert ilyet a személyszállító taxi nem vállal, de a tehertaxisnak ez nem üzlet, a buszra nem vihetem, különben is, a Mama nehezen mozog, meg szombat este hozhatom el, neked ez semmiség, stb. stb.


Amúgy meg én vagyok családban a feketeseggű bohóc, mert mindenki "normális kispolgár", csak nekem van ilyen hülye hobbim, hogy autót tartok....

Aha. :(

2020. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim válasza:
77%
Szerintem nem lehet úgy elkezdeni vezetni tanulni, hogy az egyént egyáltalán nem érdekli az egész. Ilyenkor jönnek a sorozatos bukások, majd a tanfolyam feladása.
2020. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!