Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:

Szerintem itt ti vagytok értetlenek, nem fogok egy papirt megszerezni amire jó eséllyel soha az életben nem lesz szükségem de itt csak egyet hajtottok hogy mi van ha mégis.


Mi lenne?

Majd akkor,ennyi.

2020. ápr. 28. 23:13
 32/73 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van jogsim. Nem akartam volna magamtól, de a családom rábeszélt, mert szerintük hasznos. Soha nem volt még saját autóm, nem is tervezek a közeljövőben, de volt már olyan munkám, amihez kellett vezetni, és kaptam céges autót, tehát nekem egy fillérbe se került a fenntartása. Még ha nem is használod ki, sosem hátrány, ha van jogsid. Igaz, én már kb. 4 éve nem vezettem, mert nem volt rá se szükségem, se lehetőségem, tehát ha valamikor megint kelleni fog, akkor előtte azért pár gyakorlókört muszáj lesz tennem, hogy visszaszokjak rá, mert állítólag eléggé el lehet felejteni, ha nem vezet napi szinten az ember.
2020. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen feleslegesen szídjátok. Mindenki volt fiatal, és mindenki átélte a lázadó "csak azért se" időszakát, az ember a saját hibáiból tanul a legjobban (már ha hiba lesz ez később). Dönts ahogy te szeretnél, de emiatt szerintem ne ostobázd le a szüleidet, mégis csak a szüleid, és ha átesel ezen a tinédzser fázison majd rájössz, hogy mennyit jelentenek ők neked valójában, és hogy nem rosszból próbálnak meggyőzni, dönts ahogy te jónak látod, de becsüld meg, hogy ők vannak neked (még)... :)
2020. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kis tiszteletlen ficsúr, aki az életről vajmi keveset tud kezdte azzal, hogy ostobázta a szüleit, akik jót akarnak neki. Akik valószínűleg nem hitték volna sose, hogy drága fiúk ilyen rinyagéppé fog válni.

Lehet lánynak készült XDXD

2020. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
75%

Kedves troll barátom akinek van pénze Budapest belvárosába költözni annak telik egy autó fenntartására is.

Ott lesz a munkahelyed is? A szüleiddel meg nem foglalkozol? Még valami néphergelő közhely van a tarsolyodban? Jobban tennéd ha elmennél alukálni inkább.

2020. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
33%
Te mázlista! Nekem nem lehet sajnos az egészségi állapotom miatt, de ha lehetne elmennék tanfolyamra mindenképp, mert nagyon fontos. Még ha belvárosban is fogsz lakni. Ki tudja mi lesz később, lehet 60 évesen tanyára költözöl, és abban a korban már nehezebben tanul az ember. Ott szinte létszükséglet egy autó.
2020. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
74%

Megpróbálok normálisan válaszolni neked, mert sokaknak ez nem sikerült.

1) Nem tudom mire alapozod azt, hogy manapság nincs szükség jogosítványra, de szerintem ez nincs így, sőt.

2) A jogosítvány megszerzése nem kötelez arra, hogy autót vásárolj, szóval nyugodtan spórolhatsz lakásra.

3) Előttem néhányan már említették ugye, sosem tudhatod mikor fog kelleni. Az a kártya nem kér enni és simán elfér a zsebedben is. Higgyél a szüleidnek.

4) Budapesten létezik egyébként carsharing is ám. Nincs parkolási díj, nincs fenntartási költség. Van egy egyszeri regisztrációs díj, aztán annyit fizetsz amennyit mész. Piszok hasznos dolog, de jogsi nélkül te biztosan nem fogod használni.

5) Ha van kocsid, lesz csajod. Ez alaptétel, te nem jártál macsóképzőbe?! :)

2020. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
11%

Teljes mértékben, teljes egészében megértelek és igazad van!

Ne hagyd magadra erőszakolni,azt amivel nem értesz egyet!

Amire nincs szükséged arra nincs szükséged és ne is enged, hogy mások mondják meg neked , hogy mire van szükséged!

Mert ha megengeded, hogy majd mások mondják meg , mikor mire van szükséged, akkor onnantól kezdve egy irányított robot leszel.

Végezetül, ne feled, hogy az Uraknak, mindig sofőrjük volt!

Te egy Úr vagy !

Te tudod , hogy mikor mit szeretnél, de ez sokak számára nagyon fura, mert ők soha nem tudták mit szeretnének, mindig más mondta meg nekik , mit tegyenek.

Aztán még az is ide tartozik, hogy a közeljövőben, nem is lesz szükség a jogosítványra, mert már most gyártják az önvezető autókat !

Ne hallgas a primitív, régimódi gondolkozástól elszakadni nem tudókra és a múltban gondolkodókra !

Röviden ennyi !

Szia!

2020. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
33%
:DDDD
2020. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
70%
Minek jogsi. Az autó benzinnel megy...
2020. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!