Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem bántasz meg vele, eggyel kevesebb hülye az utakon :))
2020. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

10-es

Ilyen alapon majd megcsinálom akkor amikor szükségem van rá,SOHA.

2020. ápr. 28. 22:46
 13/73 anonim ***** válasza:
33%
Apád helyében lecsavarnék neked kettőt, és amint nyitnak az iskolák be is dugnálak egybe, ha pedig 3-nál többször megbuksz azért is kapnál.
2020. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
75%
Sem a szülők nem ostobák, sem a kérdező. Hasonlóan gondolkoztam én is még középiskolás koromban. Minek a jogsi, úgysem érdekel a vezetés sem az autók, nincs értelme foglalkozni vele ha úgysem kell. De anyámék "rám erőltették", hogy igenis tegyem le a jogsit. Ennek már legalább 3-4 éve, azóta 1 métert nem vezettem, nincs kocsim és belátható időn belül nem is lesz, ettől függetlenül utólag beláttam, inkább legyen meg "feleslegesen" és soha ne használjam, minthogy ne legyen de történik valami ami miatt hirtelen mégiscsak jól jönne. Attól, hogy van jogsid, még nem kell feltétlen rögtön autót is vásárolni, főleg ha tudod, hogy egyenlőre nincs a kocsira szükséged. Később jobb lesz majd, ha csak az autóra kell gondolni, ha mégiscsak közbejön valami.
2020. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
64%
17-18 évesen kb. egy ötéves értelmi szintjén vagy!
2020. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván ha a leendő munkahelyeden alád raknának egy fullos verdát, akkor is vernéd a melled, hogy neked nem kell...?


LOL

2020. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
64%
Egy jogsi árából egy negyed WC-nyi lakás-négyzetmétert vehetsz… :-D
2020. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
84%

En 18 evesen tettem le, 22 evesen ultem ujra eloszor autoba mert akkor lett ra szuksegem, azota letfontossagu szamomra.


A jogsid nem veszik el.

2020. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó hogy belátható idön belül nincs rá szükségem és nem is lesz,tehát nem fogom letenni.
2020. ápr. 28. 22:59
 20/73 A kérdező kommentje:
De miért fizessek valamiért amire nincs szükségem? Ráadásul olyan dologért aminek birtoklása havonta 40-50 ezer Forint veszteség
2020. ápr. 28. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!