Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
24%

Jól mondod, nem kell jogosítvány, sem neked, sem másnak.

Majd elbicebócázol a kórházba ha eltörik a lábad, ha kigyullad a házatok, csak másnap fog odaérni a biciklis tűzoltó, gyerekkocsiba tolhatod haza a krumliszsákot, stb.

Igazad van, mindenki ostoba, csak te vagy egyedül helikopter. :D

2020. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
38%

A sok bunkó rád akarja erőltetni a saját elképzeléseit.

Annyira makacs emberek,tisztelet a kivételnek, hogy hiába mondod neki , hogy majd ha te úgy érzed, hogy szükséged van a jogosítványra akkor majd elmész és levizsgázol. Nem ezt egyszerűen nem fogja fel az agyuk ! Mintha nem is hallanák, akarom mondani nem olvassák el amit mondasz, hanem csak erőltetik a maguk hülyeségeit. Ne hallgas a sok gyökérre és értetlen bunkókra! Ezek nem értik azt , hogy neked nincs szükséged arra a jogsira! Nincs szükséged autóra! Erre ők csak erőltetik a saját marhaságaikat és még téged hülyéznek meg cikiznek.

2020. ápr. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
77%
Ha- és amikor szükséged lesz rá, megcsinálod.
2020. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim válasza:
76%
Talán most jól hangzik, hogy később majd megcsinálod, csak éppen az évek múlásával az élet egyre több kötelezettséget ró rád, nem biztos, hogy munka mellett tudsz majd időt szakítani a képzésre és bizony az idő múlásával az oktatók svihákságát is sokkal nehezebben fogod majd elviselni.
2020. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
91%

Nekem például a munkámhoz is kell a jogosítvány. Pedig IT terület. Az, hogy vidékre eljussak a szüleimhez, rokonokhoz látogatni OLCSÓBB autóval mint a vonat.

Most a korona járvány miatt volt egy nagyon hirtelen költözésünk ahol az eddigi kicsi autók után egy nagy dobozos transittal kellett közlekedni.


Egy ismerősöm például rendezvény szervezéssel szeretne foglalkozni és nagyon sok munkát azért buk mert nincs és nem is lehet jogosítványa.


Nagyon sok szakmánál és munkánál előny, ha van jogosítványod.

2020. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%

en sem akartam jogsit, apam eroltette, hogy amint tudom, ,csinaljam meg. 17 evesen meglett, es mostmar nagyon orulok neki, mert sokkal konnyebb igy minden, bevasarlas, ugyintezes szempontjabol.

ha a csaladod ennyire ragaszkodik hozza, en a helyedben megcsinalnam, aztan ha nem akarsz vezetni, nem muszaj, de meg mindig jo hogy megvan, ha esetleg meggondolnad magad.

2020. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam, aztán lett gyerekem és hopp, mégis. De addig engem a jóisten se tudott volna meggyőzni. Nem kell erőltetni, mert felesleges. Amíg nem tapasztal valaki valamit a saját bőrén, addig már csak azért se.
2020. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
20%

Ennyibe kerül egy autó fentarttási költsége ! Plussz + a tankolás,parkolás,amortizációs értékvesztés....

[link]

2020. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:

#68


Mondjuk az elöregedett magyar járműparknál nem érdemes értékvesztéssel számolni... :D

2020. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
25%

#68!

Jah, mert mindig és mindent ki kell számolni.

Úgy kell berendezni egy életet, hogy állandóan a megéri/nem éri meg gondolat vezéreljen minden tettedet?

Akkor ne vegyél semmit mert minden elkopik/tönkremegy/kimegy a divatból stb.

Továbbmegyek: ne is egyél, ne is igyál, hiszen úgyis "távozik" belőled. :)

2020. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!