Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
38%

49-es, arra nem gondoltál, hogy a 150 km nem a munkábajárás? Lehet, hogy üzletkötő, vagy áruterítő.

Miért adsz tanácsot ilyen szűk látókörűként?

Egyébként sok cég ad benzinpénzt. Mellesleg sokkal olcsóbb utazni autóval, mint tömegközlekedéssel.

Pár hónapja akartunk menni családdal kirándulni 250 km-re. Megnéztem a vonatjegyet, azt hittem elájulok. Duplájába került volna egy komplett családnak a tömegközlekedés, mint autóval. És ebben benne volt már a matrica is, mondjuk vicces hogy hozzáveszed a költséghez azt a kemény 3000 ft-ot, ami 10 napig érvényes. Elárulom, egy megyei egész éves matrica kemény 5000 ft.


Azt felejtitek el, hogy az idő pénz. Amit a tömegközlekedésre vártok (ahol egyébként ez rosszul működik) és zötykölődtök, azt már nem adja vissza senki.

2020. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
24%

Off kérdés:

Mi van egy autó havi 40-50ezer? A javítás leszámítva, mert az sem minden hónap teszem fel

De egy átlagos autó nem visz el ennyire, legalábbis nekünk a családban egy autó nem emészt fel ennyit még havi 2 tankkal sem.

2020. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
36%

Erre csak annyit tudok mondani,hogy mióta a járványhelyzet van,tisztább lett a levegő,javul az ózonréteg.


A tömegközlekedést kellene támogatni,az autósokat pedig jobban megadóztatni.


Nem kellene minden családba 3 autó.

Kevesebb lenne a közlekedési balesetek száma is,kevesebb lenne a dugó.


Arról nem is beszélve,hogy nem is alkalmas mindenki a vezetésre,ha te ennyire nem akarod,akkor annak oka van.

Ha már így rástresszel az ember az nem jó.


És teljesen jól látod,baromi sok kiadás,amit másra költhetsz.


Akinek pedig ez a szempont,hogy van-e jogosítványod,meg autód,az amúgy is csak a pénzedre hajt.

2020. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
62%

Akik azt írják,hogy autó nélkül is érték a jogsi.


Anyám is letette a jogsit,15 éve.

Azóta nem is vezetett.

Ha valamit nem csinálsz,kijössz a gyakorlatból.


Mi is vettünk autót,kb fél évig tartott a lelkesedés,aztán rájöttünk,hogy amúgy sem használjuk szinte semmire,és akkor is fizetni kell.

2020. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
76%
De ha neked nem kell jogsi, minek írod ki a kérdést?
2020. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
17%

# 42/: :-DD


Sőt, van akinek a vérében van a vezetés... :)))))

Lehet, a kérdező is ilyen? :-D


https://www.youtube.com/watch?v=ga0wUYxkb8E

2020. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
36%

# 50/: pontosan ez az én benyomásom is. Egy hisztis kis tini, aki még nem nőtt ki a dackorszakból. :-D

Megkésett fejlődés... :)))

2020. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, mi leszel, ha nagy leszel...???


Ha a karrierálmod a kukásautó hátulján utazni, akkor tényleg nem kell neked jogsi! :-DDD

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
40%
19 évesen én is azt mondtam, hogy nem kell. 32 vagyok és most csinálom. Kell! Megcsinálod max nem vezetsz de hidd el lesz olyan mikor kell. 32 N
2020. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
0%
Hisztis gyerekekkel nem kell foglalkozni.
2020. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!