Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik a szülök hogy...

Miért hiszik a szülök hogy manapság szükség van még jogosítványra?

Figyelt kérdés
Autófenntartás hatalmas összegben van havonta én sohasem akarok vezetni nincs szükségem jogositványra és nem is lesz de szüleim eröltetik mindenféle beszólásokkal hogy anélkül nem leszek majd férfi meg ilyenek ,meg hetente elökerül a téma hogy amint vége vírus helyzetnek kezdjem el,plussz a testvéreimnek is van akkor nekem is kell. Miért ilyen ostobák a szüleim?

2020. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
69%

Ekkora hülyét, mint te.

Bár ilyen szüleim lettek volna.

Nekem egy sza.os biciklit nem vettek soha, arra is azt mondták h hülyeség, mert egy idióta, magába forduló családom van.

Jogsit is többször újra kezdtem, mert elfogyott rá a pénzem, ők meg nem adtak,mondván h. minek letenni.

Mivel sosem volt kocsink.

Pont emiatt vagy kétszer annyiba is került végül aztán nekem, mivel soha nem gyakorolhattam, plusz önbizalmam sem volt ilyen téren.


Tudod, amikor ilyen barmok irományait kell olvasnom, rohadtul felszökik bennem a pumpa.

2020. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
72%

bazzeg, szerinted kötelező autót venni, ha leteszed a jogsit..? :-D :-D


Te tényleg óvodás értelmi szinten lehetsz... :-D

2020. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
60%
Hallod, menj aludni, takarodo van. A valaszt megkaptad. Nem fogadod el a kis taknyos fejeddel,oke. Lapozzunk, ne magyarazkodj mert faj amiket irsz...
2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

Nem vesznek nekem kocsit, nem fizetnek jogsit.

Miért vagyok "hülye"?

2020. ápr. 28. 23:04
 25/73 anonim ***** válasza:
71%

EGy jogosítvány birtoklása havi 40-50 ezer forint...???


Ez nekem új! :-DDDDD

2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
Értsd jól olyan eszköz vezetésére jogosít aminek használata 50 ezer ft havonta,én sose vesztegetnék pénzt erre. Belvárosba felesleges lesz. Ennyi, nagyon értetlenek vagytok
2020. ápr. 28. 23:06
 27/73 anonim ***** válasza:
53%

Jaaa itt a kutya elasva. A szulok kis munkara birnak a gyereket hogy letegye a jogsit, de a gyerek masra akarja kolteni a penzt....


Ok :D sporolgass csak lakasra, PONT a jogsi aran fog mulni :DD

2020. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
34%
# 27: már írtam, hogy kb. egy negyed WC-t vehet belőle a lakásában... :-D
2020. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
34%

10-es vagyok.

Igen ez is egy jogos felvetés, viszont ne felejtsd, hogy minél későbbre hagyod annál nehezebben fog menni, a válaszok alapján elég fiatalnak tűnsz (nem rosszból).

Most még van időd rá.

De dönts úgy ahogy gondolod, ha te biztosra azt érzed, hogy sohase szeretnéd használni, és biztos vagy benne, hogy az a pénz jó helyre kerül amit erre szánnál lehet valóban ez a jó döntés. :)

2020. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
67%
30 as nagyon jol irja. Itt a lenyeg azon van hogy kesobb mikor mar fo lalasban dolgozol es hirtelen kell jogsi, neked nem lesz idod eljarni a kurzusra. Egy normalis munkaltato sem nezi el hogy a 30 eves alkalmazottja autosuliba jar, es teszem azt ezert hianyoznia kell, vagy siman nem tudjak beultetni egy ceges kocsiba. Erre a jatszadozasra maskor idod nem lesz.
2020. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!