Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A főnököm nem engedi, hogy...

A főnököm nem engedi, hogy elutazzak a nagymamámhoz akinek megvannak számlálva a napjai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár. Viszont a főnököm ma kijelentette,hogy mehetek , de akkor már nem kell visszamennem dolgozni. Ha most munka nélkül maradok akkor nem tudom miből eltartani a családomat, viszont az meg egy életen át kísértene, hogy nem mentem ki a nagyszülőhöz aki még utoljára látni szeretne.
2020. máj. 27. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
83%

Formaság ,hogy szülő vagy nagyszülő csak példaképpen irtam azt.


A lepontozas miatt irtam hogy talán a lepontozok mennének dolgozni??!!

2020. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
7%

Nem formaság. Neked ugyanolyan a kapcsolatod anyáddal, mint a nagyanyáddal? Érdekes.

Lepontozni én pl az idióta, menj tappenzre valaszokat pontoztam. Tappenzcsalas, kirúgják fegyelmivel mert rájönnek, ugyanis a, érdekes, ha valaki hirtelen lebetegszik, miután nem kapott szabadságot és b, külföldről haza érkezőknek ott van még mindig a karantén.

Lehet azonnali hatállyal felmondani, lehet rendkivuli szabadsagot kerni (különös méltánylást érdemlő személyi, családi vagy elháríthatatlan ok miatt indokolt távollét tartamára), fizetés nelkuli szabadságot kerni. Mondjuk nem egy hétre kell menni, hanem 2 max 3 napra és már nem is fog rinyálni a főnök.

2020. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
87%
#62: Simán lehetséges. Nekem pl. jobb volt a kapcsolatom nagyszüleimmel, mint anyámmal, 12 éves koromig konkrétan ő nevelt. De utána is jobban szerettem őket.
2020. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
78%

"De hogy megy ki külföldre, ha meg se nyitották még a határokat? Kamukérdés"


A WizzAir-nel akar holnapra foglalhatók repjegyet.

2020. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
83%

#64: "Neked ugyanolyan a kapcsolatod anyáddal, mint a nagyanyáddal? Érdekes." (idézet 62. elejéről)

Konkrétan erre a mondatra reagáltam, tehát pontosan ugyanannyi, mint annak, hogy ezt megkérdezted.

2020. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
78%
A 64es csak egy kötekedő troll, ne foglalkozzatok vele.
2020. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
73%

Simán lehetséges most a kérdés, ha jó kapcsolatban volt a nagyival, és a néhány környező ország valamelyikébe akkar menni egy hétre, azokba az országokba amik kölcsönösen megnyították Magyarországgal a határaikat és sok magyar is él ott.


Ettől még lehetne kamú a kérdés.


Bőven elég a jó kapcsolathoz, hogy minden iskola szünetben a nagyszülőnél volt egy hónapot. És mivan, ha a kérdező jött át Magyarországra és határon túli volt? ... Ott élt, mondjuk régen és közel hozzájuk a nagyi gyerekkorában.

2020. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
Menj a nagymamádhoz! A főnököd pedig menjen a jó.... oda.
2020. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
"Jólvan Jani, holnap be se jövök. Na csá!" Kb. ennyi lett volna a reakcióm.
2020. máj. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi újság, kerdezo?
2020. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!