Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A főnököm nem engedi, hogy...

A főnököm nem engedi, hogy elutazzak a nagymamámhoz akinek megvannak számlálva a napjai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár. Viszont a főnököm ma kijelentette,hogy mehetek , de akkor már nem kell visszamennem dolgozni. Ha most munka nélkül maradok akkor nem tudom miből eltartani a családomat, viszont az meg egy életen át kísértene, hogy nem mentem ki a nagyszülőhöz aki még utoljára látni szeretne.
2020. máj. 27. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
93%
Az éves szabadságodból 7 nappal te rendelkezel. Add be írásban az igényedet. A főnök reakciójára gyűjts bizonyítékokat. Ha megtagadja a szabadnapok kiadását vagy utána kirúg, irány a munkaügyi bíróság. Szép kis kártérítést kell majd fizetnie.
2020. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
35%

8!


Ja. Tappenzcsalas miatt azonnal kirúghatja fegyelmivel

2020. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
92%

11!


"Az éves szabadságodból 7 nappal te rendelkezel."


Igaz. 15 nappal korábban, írásban kell bejelenteni.

2020. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Vendéglátásban dolgozok és szinte otthon is alig vagyok, azért nem értem, hogy 1 hétre miért nem tudna elengedni. Pedig mondtam, hogy nem nyaralási céllal megyek... Más nem akkor felmondok.
2020. máj. 27. 14:10
 15/74 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben elmennék táppénzre. Ha nem tud nélkülözni egy hétre se akkor nem fog kirúgni, szerintem csak blöfföl.
2020. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
32%
Megegyszer, táppénz család miatt fegyelmivel kirúgja.
2020. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim válasza:
58%
Ha nem tudod most az anyagi helyzeted miatt otthagyni őket, akkor menj mindenképpen táppénzre és utazz ki titokban. Utána keress egy másik munkahelyet, ahol nem ilyen lélektelen emberek dolgoznak.
2020. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
97%
Vendéglátásban nem tud most szabit adni mikor amúgy is pangás van?
2020. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
65%
Ez a táppénzcsalózó hülye mindenhol ott van? Nem fogja fel hogy sokszor csak így tudja magát védeni az ember- a főnökei embertelen hozásállásától? Főleg mostanában...
2020. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
48%

19!


Ja, én vagyok a huyle. Nem az, aki azt hiszi, a főnök majd benyalja, hogy Pistike, aki amuyg épp szabadságra akart menni, hogy hogynem épp most betegedett meg, amikor utazna. Jaja. De igazad van, én vagyok a huyle, menjen csak tappenzre

2020. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!