Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A főnököm nem engedi, hogy...

A főnököm nem engedi, hogy elutazzak a nagymamámhoz akinek megvannak számlálva a napjai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár. Viszont a főnököm ma kijelentette,hogy mehetek , de akkor már nem kell visszamennem dolgozni. Ha most munka nélkül maradok akkor nem tudom miből eltartani a családomat, viszont az meg egy életen át kísértene, hogy nem mentem ki a nagyszülőhöz aki még utoljára látni szeretne.
2020. máj. 27. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
47%

38!

15 nappal korábban kell a szabadságot kikérni

2020. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:

"El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár." - ez neg személyfüggő is lehet.

Mert sokan hosszúhétvége alatt megnéznek egy számukra érdekes új város, én meg 7-10 napot a város méretétől is változóan, de minimum ennyit rá szánok.

Három napra, meg max. hazalátogatok a szülőhelyemre.

2020. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
88%
Most morbid leszek, bocs, de mi van, ha a temetésre se enged majd el? Előbb-utóbb meg kell lépned, hogy mész, akkor meg már még életében.
2020. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%

43!

Közeli hozzátartozó halál a eseten 2 nap extra szabadság jár a munka torvenykonvye alapján.

2020. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki a nagymamádhoz! Egyik ismerősömet temetésre nem engedték el, végigdolgozta az egészet sírva, és utólag bánta meg, hogy nem mert hátat fordítani. És ő neki nem rokona volt, hanem egy közeli ismerős. Gondold át, mit éreznél, ha elszalasztanád az utolsó lehetőséged, hogy láss valaki olyat akit szeretsz, és egy f@sz főnök miatt végigdolgoznád az egészet... Aztán csak kapnád a hírt, hogy ez meg ez történt... Ja, és azzal számolj, hogy valószínűleg a temetésre sem fog elengedni.

Undorító komolyan mondom, nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de az emberi értékek, és a lelked épsége fontosabb, pláne mint egy ilyen főnök.


Ha kimész, és esetleg ki nem rúg, és stabil lábakon állsz (könnyen tudsz munkát váltani), válts rögtön.

2020. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
#45 +1
2020. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Igen munkahelyed lehet ezer ( ha nem is olyan jó hanem alacsonyabb szintű) de én nemtudnék ezzel a tudattal élni, hogy nem mentem ilyen helyzetben. Ha szereted és fontos a nagymamád menj.


Ha a főnök ilyen természet mint kiderült (kötekedős és lelketlen) lehet ha nem ebbe,akkor beleköt masba ...akkor meg mégjobban bannad ha nem mentél!!

2020. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 bfghj válasza:
73%
Menj el! Orokke banni fogod, ha most nem teszed meg. A fonokoddel kapcsolatban csak annyit, hogy ne ird ala a kozos megegyezest, es kovetelj vegkielegitest, ami minden ev utan 1 havi munkabernek felel meg! Sok sikert a tovabbiakban ❤️
2020. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni az ilyen céget aztán szarjanak sünt... Nálunk az a rendszer (fuvarozó cég) ha bárkinek hasonló problémája van, kamion lerak bérautóval tűz haza a cég számlájára.
2020. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
90%

Már mindent leírtak előttem, de még egy aspektus itt van: én már csak azért is elmennék a cégtől egy ilyen ultimátum után, mert rég itt az ideje, hogy az ilyen fszarc főnökök kihaljanak a céges (nemlétező) kultúrából.

Ha mindenki meghunyászkodik, azzal igazolják a fzoskodásukat, ellenben, ha az első ilyen gcizésnél feláll a munkavállaló, ő meg kereshet és taníthat be újakat, egy idő után meggondolja, hogy visszavegyen az arcából.

2020. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!