Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A főnököm nem engedi, hogy...

A főnököm nem engedi, hogy elutazzak a nagymamámhoz akinek megvannak számlálva a napjai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár. Viszont a főnököm ma kijelentette,hogy mehetek , de akkor már nem kell visszamennem dolgozni. Ha most munka nélkül maradok akkor nem tudom miből eltartani a családomat, viszont az meg egy életen át kísértene, hogy nem mentem ki a nagyszülőhöz aki még utoljára látni szeretne.
2020. máj. 27. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak azt tudom mondani, amit még előttem, ha ez a munkahely annyira jó lenne akkor emberszámba venne, így nem érdemli meg hogy neki dolgozz. Én simán beteget jelentenék aztán leszarnàm. Ennyire nehezen találnál állást?
2020. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
73%

Azt nem sokan irtak, pedig fontos, hogy visszateres utan ket het hatosagi karanten van, amit rendorok ellenoriznek.

Ott fog kibukni az egesz (akar tappenzcsalasostul), amikor a rendorok a munkahelyerol vezetik elo, amiert megszegte a karantent.

Es nyilvan a karanten idejere nem jar tappenz az nem extra szabadsag, igy valojaban 15 nap szabadsagra lenne szuksege hozza.


Igy nezve a jelenlegi koronavirus sokkal nagyobb korlatozo tenyezo, mint a fonok.


Ettol meg a fonok szemet, de finoman szolva nincs atgondolva a kerdezo reszerol sem ez az egesz.


Foleg hogy nem nagyon ismerik olyan orszagot, ahova 3 nap az ut, ugy, hogy kozben az osszes kozbeeso orszag is nyitva van mar. Spanyolorszagba ket nap kocsival siman oda lehet erni, es ott a vege az orszagnak. Oroszorszag-Azsia fele lehhet menni sokaig, de ott meg a legtobb zarva es-vagy amugyis vizum kell hoza.

2020. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
75%

40-es: ha felvidéki a nagymama, akkor nem kell egy hét a meglátogatásához. Egyetlen nap elég Mo. bármely pontjáról, de pl. Bp-ről még az is működik, hogy munka után elindul, aztán éjjel hazaért, pár órát alszik, és utána végigcsinálja a következő napot. Persze kemény, de így egyáltalán nem kell kérni a főnöktől semmit.

De ha bárhol Európában van a nagyi, egy hét akkor is túlzás. (Na jó, Izland kivételével.)

Szóval vagy egy messzi földrészen él a nagymama, vagy a kérdező is ki akarja használni a kintlétet egy nyaralásra (és ezt nem okvetlen tolerálja a főnök), vagy az egész kérdés kamu (én erre tippelek).

2020. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak nem be akar ugrania mamához fél órára órákig tartó utazás után, hanem töltene azzal pár napot akit hamarosan el fog veszíteni véglegesen.
2020. máj. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
100%

#53 én is azt írtam körbe, amit az #54-es írt.


És pár környező országgal szembe Magyarország kölcsönösen megnyította a határait.


De tényleg jobb lenne, ha kamú lenne a kérdés.

2020. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
78%

Azért fura amit előttem írnak,Hogy sok meg másnap menjen munkába vagy éjjel szaladjon ide oda.

Egy haldokló beteggel tölteni időt nem annyi mint ha beugrok egy kávéra és szaladok tovább.

Mikor az én csaladtagom haldoklott felváltva ott ültünk az ágya mellett,és igenis számított sokat jelentett neki is és nekünk a családnak is.

2020. máj. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
47%

Mocskos genyöló egy főni ez. Igaui kolerikus személyiség lehet. Tűzön-vízen-mindenkin átgázol a cél érdekében. Csak a feladatra koncentrál, az emberi érzelmek, kapcsolatok nem számítanak.


Én azt mondanám, hogy kockáztess, és vedd figyelembe az érvelésednél a személyiségjegyeit. Tehát nézz utána, hogy ilyen-e tényleg a személyiségtípusa, és akkor hass rá valamilyen módon hogy meg fogja érni neki, mert utána újult erővel tudsz visszajönni, behozod a lemaradásod, túlórázol, stb... csak a duma számít neki.

2020. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
74%

A lepontozók a haldokló anyjuakkal

Is így tennének? Egy puszi aztán Hello megyek dolgozni mert genya a főnök?!

2020. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
89%
Én elmennék és egyúttal ki is lépnék erről a szenny helyről.
2020. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
17%

58!


Egészen pomtosan melyik valaszado írta azt hogy menne dolgozni? Amúgy a nagyszülő, az nem az anyja, de ne zavarjon.

2020. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!