Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A főnököm nem engedi, hogy...

A főnököm nem engedi, hogy elutazzak a nagymamámhoz akinek megvannak számlálva a napjai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kellene utaznom külföldre, legalább 1 hétre, hogy még láthassam a nagymamámat, meg ő is nagyon vár. Viszont a főnököm ma kijelentette,hogy mehetek , de akkor már nem kell visszamennem dolgozni. Ha most munka nélkül maradok akkor nem tudom miből eltartani a családomat, viszont az meg egy életen át kísértene, hogy nem mentem ki a nagyszülőhöz aki még utoljára látni szeretne.
2020. máj. 27. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim válasza:
62%
Nem kell, hogy benyalja, mert nem tud mit csinálni. Orvos ad egy igazolást róla és ennyi. Nyilván a facebookot nem kell teleszórni utazós képekkel, de nem fog a főnök magánnyomozót küldeni utána. Ha a főnökségnek ilyen szemét és embertelen a hozzáállása, akkor ez a legjobb megoldás.
2020. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
35%
Oszt ha nem nyalja be mit tud tenni? Bizonyítsa. Bírom az ilyen álszent kis senkiket....
2020. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
34%

21!


Már hogyne tudna mit csinálni. Kimegy ellenőrizni. Táppénz alatt igenis otthon kell lenni, jarobetegkent x időpontban lehet kimenni.

2020. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
87%

Bizottság ellenőrizheti indokolt esetben.

De nem a főnök csak úgy... nincs joga hozzá.

2020. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
95%
Nezz utana a jogaidnak. Illegalis, amit a fonokod csinal.
2020. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kérhet a főnök táppénz ellenőrzést, az ilyen genyó főnök pedig kérni is fog.


Viszont 7 nap szabadsággal tényleg te rendelkezel - csak 15 nappal előtte be kell jelenteni (lehetőleg írásban).

2020. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
80%

Én Egyik korabbbi munkahelyemen volt h több ember táppénzen volt és helyette elmentek szőlőbe...ez kiderült.

A táppénz ellenőrzés Nem jött ki


Nem ugranak azok csak úgy szóra mindenhova.

2020. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
93%
nekem is volt olyan kollégám, aki rendszert csinált a táppénzezésből. a főnök egy ritka nagypofájú nő volt, de ő sem tudta elintézni az ellenőrzést.
2020. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
90%

Itt meg épp az,hogy nem egy ember volt hanem 7!! Egy komplett csapat ..

Mégsem történt semmi.

Pedig aztán szőlőben fusizni kevésbé indok

2020. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
77%
Én még szájon is vágtam volna, mielőtt kisétálok a munkahelyről.
2020. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!