Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

Az, hogy hogyan viselkedett velem hosszú évekig, egy dolog, túltettem magam rajta. Az hogy nem érdekeltem az első megbeszélt randin, megint egy dolog, azon is túltettem magam.

Hogy pár hónapja megtaláltuk egymást, ennek nagyon örülök, és köszönöm a Jóistennek. De!

És itt jön a de.

Ki tudja, meglennénk-e együtt huzamosabb ideig? Elfogad-e tényleg a nap 24 órájában, vagy nem? És ezt Ő sem tudhatja, amíg meg nem tapasztalja.

Pár óra együttléten kívül, szinte idegenek vagyunk egymásnak.

Nagyon sok a kérdés, és kevés a válasz.Magamban is őrlődöm.

2013. aug. 1. 00:13
 82/86 anonim ***** válasza:

aha, értem. és nem lehet-e hogyha úgyis ott az otthon a közeletekben, hogy azt mondanád, hogy átmenetileg, az otthon előtt költözzön hozzátok egy darabig. és akkor meglátod, hogy milyen vele. és ha megy, akkor mondod, hogy maradjon tovább. ha meg nem, akkor úgyis az átmenetiről volt szó, és akkor mehet az otthonba, amit kinézett.

mondjuk ha annyi szobám lenne mint neked, és nem lennének anyagi gondjaim, nekem nem lenne kérdés szerintem, hacsak nem kergetne az őrületbe a viselkedésével, de ha jól értem, akkor nagyjából jól megvagytok. egy család az ugye olyan, hogy nem mindig tudják elviselni egymást az emberek, ez benne van a pakliban, szóval nem lehet csak jó dolgokra számítani amúgy sem.

de leginkább én azt gondolom, hogy valószínűleg a későbbiekben megbánnád, ha nem fogadnád be. és utólag megbánni már nagyon rossz dolog.

2013. aug. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy fantasztikus nő lehetsz, csodálatos lelkivilággal és az írásodból az is látszik, hogy okos is vagy. Évek óta olvasom az oldalon a családi kapcsolatok kérdéseit és válaszait, de még soha nem érzékenyültem el ennyire egyetlen egy történettől sem, mint a tiédtől. Komolyan, mintha egy filmet látnék magam előtt. Törölgetem a könnyeimet, nem csak a történet szép, de az is, ahogy kifejezted magad. Kívánom neked, nektek, hogy amíg lehet tartsátok meg ezt a kapcsolatot és legyetek nagyon boldogok.
2013. aug. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg mérlegelned kell,hogy tudod-e vállalni apud gondozását. Én 13 éves voltam,mikor apukám meghalt, amputációja volt mindkét lábára. A lábadozás utáni 2 hét nagyon veszélyes, mert a frissen amputáltaknál nagy a stroke esélye, apum is úgy lett rosszul két héttel a műtétje után, az elso otthon töltött napon halt meg a műtétje után. A te apud már valóban idős, tehát szerintem foközott figyelmet érdemel. Szóval, ezekre fel kell készülni. A családoddal nagyon beszélj át mindnent. Nem tudom valójában miért említette neked az idősek otthonát, lehet tényleg várt volna egy igent tőled, nem tudom. Remélem, hogy jó döntést hozol és a kapcsolatotok megmarad.
2013. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 A kérdező kommentje:

83#

Köszönöm szépen a soraidat.

Soha nem voltam haragtartó senkivel, egy kisiskolás barátnőmmel sem, akkor hogy is lehetnék pont az Apámmal?

2013. aug. 1. 23:04
 86/86 A kérdező kommentje:
Két éve gondozom... És szeretem... Az APÁM.....
2016. febr. 28. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!