Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
A kamuzósnak: Az élet sokszor érdekesebb, meghökkentőbb tud lenni, mint bármelyik könyv.
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kiemelem a kérdést, mert szerintem tanulságos.


Azoknak, akik azt hitték kamuzok, elmondom, hogy nagyon is valós volt a történet.Azóta eltelt sok idő, dolgoztunk külföldön, de egy éve itthon vagyunk megint.


Apámról...

SZERETEM :)


Megkeresett decemberben, és én láttam, azt 86 éves szemet, a megbánást, és egyszerűen nem tudtam haragudni.A helyzet most az, hogy hetente jön, és el akar halmozni pénzzel.

Írtam az elején, hogy nem vagyok rászorulva, de Ő ragaszkodik hozzá.Hol 50 ezer a fiamnak, erre-arra, hol nekem, eleinte odzkodtam, elleneztem, de nem engedett belőle. Vannak napok, mikor vadászni megy, és elhív magával, ilyenkor elmegyek vele szívesen, és csak ülünk az erdőben a lesen, nem szólunk egy szót sem, csak fogjuk egymás kezét.Én ezt az idős embert már nem szeretném a régi bánatommal traktálni, örülök ezeknek a pillanatoknak is. Fáj nagyon az egyik lába, ilyenkor simogatom Neki.Mert alapvetően én rájöttem, hogy nagyon szeretem.

Érdekes, beszélni a múltról soha nem szoktunk, valószínű, nem is lesz ez téma soha már.

Remélem, még láthatom sokáig Őt, és megint nekem lett igazam, mert mindig tudtam hogy ez a konok ember is megtörik egyszer.

Köszönöm, annak akik elolvasták.

2013. máj. 30. 12:43
 73/86 anonim ***** válasza:
Biológiailag van.
2013. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Egyszerűen szeretem.ő az apám.
2013. jún. 12. 18:20
 75/86 anonim ***** válasza:
kérdező, amiket régebben írtál, nem nagyon mozgattak meg, de itt a végén már bőgök én is :) szerencsés vagy, sok boldog évet kívánok még nektek!
2013. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
Orulok :) jo olvasni, hogy rendezodott a kapcsolat :)
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:

Megint ki kell emelnem a kérdést, mert nagy dilemma eőtt állok/állunk.


Betöltötte 86-ot, és nagy a baj, lehet, hogy hamarosan le fogják vágni az egyik lábát. 20 éve próbálják megmenteni, amit csak lehet, minden kezelést kipróbált, rengeteg pénzt adott a dokiknak, meg is tettek érte minden, de már lassan nincsen mit tenni. Ma itt volt, kiültünk a kertbe egy kicsit, és azt mondta, hogy Ő most már szeretne bemenni egy öregek otthonába, mert un mindent, ami otthon körülveszi.Pihenni akar, a fél nővérem aki vele, lakik igazából nem is foglakozik vele, az élettársa, akivel 20 éve éle szintén csak az unokákkal van. Kérdezte, megtudakolnám-e az itteni öregotthon feltételeit.

És akkor én nem mondtam semmit.Vagyis akartam azt, hogy jöjjön ide nyugodtan, hozzánk. Van plusszban 4 szobám, választhatna is, melyik kell neki, de nem szóltam. Viszont azóta ezen rágódom.Vajon azt várta, hogy mondjam?

Nála a pénz nem számít, a legnagyobb luxust kínáló otthonba is bemehetne már holnap is, de Ő mégis csak ezt említette, ami itt van tőlem 100 méterre.

Lehet, hogy én leszek az, aki mégis a gondjaiba veszi, és szeretgeti élete hátralévő részében???

Most nem tudom mit is tegyek, de hajlok nagyon arra, hogy jöjjön ide hozzánk.

Milyen az élet.....

2013. júl. 31. 23:13
 78/86 anonim ***** válasza:
ha megteheted, és szeretnéd, akkor min gondolkodsz, hol a dilemma?
2013. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvastad-e végig, de ha igen, akkor beláthatod, hogy nem kicsi a dilemma.


Nem a szereteten van a hangsúly.Meg is tehetem, csak azt nem tudom, fogom-e bírni.

Lehet, ha felajánlom, nemet is mond.Nem ismerem igazából, csak annyit tudok, hogy most már szeret, és én is Őt.Kimaradt nagyon sok év.

2013. júl. 31. 23:28
 80/86 anonim ***** válasza:

igen, elolvastam végig,amiket te írtál, a válaszokat nem annyira.

a fogod-e bírni az mit jelent? időben vagy lelkileg?

pont amiatt, ahogy végigolvastam, már eleve nem értettem, miért nem akartad az elején felhívni, meg hogy az első szervezett találkozás után miért akartad rögtön feladni, és hogy most lenne végre valamennyi időtök tényleg együtt, amire mindig is vártál, most már tényleg min gondolkozol, egyszerűen nem értem.

2013. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!