Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
100%
na??? felhívtad???
2010. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 A kérdező kommentje:

Igen, igen, igen!!!

Hú, hol is kezdjem.

Szóval tényleg jól mondta az egyik válaszoló, a szivem kb.1000-et vert, a víz szakadt rólam, és ha nem áll mellettem a fiam, szerintem 2 csörgés után le is teszem.De nem tettem.Ő meg felvette!És már várta, hogy hívom!És szombaton találkozunk egy semleges helyen!Csak mi ketten!És most sírok, és igen, már úgy érzem NEKEM IS VAN APÁM!!!

2010. júl. 21. 20:14
 53/86 anonim ***** válasza:
100%
Nemmegmondtam? :):):)
2010. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
100%
nagyon örülök, hogy jól sült el a dolog! :)
2010. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
100%
Szupi =) remélem minden jól alakul majd közöttetek :)
2010. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%
Irj a fejlemenyekrol, nagyon szoritok! :)
2010. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:

És megint ezek a hülye érzelmek.

Egész nap azon gondolkozom, mit vegyek fel, menjek fodrászhoz? Mit mondjak, legyek közvetlen, vagy inkább várjam az Ő reakcióit?Esetleg kiváró, távolságtartó, vagy közeledő?Hogy nem fiatal?Hát már 82 éves.Késői, és szerelem gyerek vagyok.De olyan 16 éves koromig néha láttam.De ez 82 éves ember nem néz ki még 60-nak sem.És ha visszagondolok, egy racionális, kicsit sem érzelgős, bár a hibáit vállaló erős férfire emlékszem.Szóval nem áltatom magam, de nagy reményekkel vágok bele a szombati napba.Akik annyira drukkoltak, azoknak így ismeretlenül is köszönöm, és mivel nem nagyon tudom az örömömet- vagy, ne adj isten a bánatomat- megosztani mással mint a fiam és a férjem, így ígérem, ha jól vagy netán rosszul végződik, akkor is megírom.

2010. júl. 22. 13:57
 58/86 anonim ***** válasza:
Na szuper örülök, hogy felhívtad! Szerintem menj simán, mintha csak valami hivatalba mennél. Csinosan, de mégis visszafogottan, Őnmagadat mutasd! Látod itt mindenki szorít és szurkol Neked, ahogy én is. Csak ügyesen! :-)
2010. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:

7-22 , 18:34 vagyok.

Milyen volt a tali? Mesélj róla! Már megjelentek az első ráncaim olyan kíváncsi vagyok!

21/L

2010. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:

Na meséld el mi történt a talin! Találkoztok még?

Előző voltam. 21/L

2010. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!