Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
29%
ma 10:38: Pont ahogy mondod, és miután arra jutottam, hogy ÉN nem szoktam kamu kérdéseket feltenni ezen az oldalon, ezért kizárásos alapon csak te lehetsz (kettőnk közül)...
2010. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
85%

van.

adott egy telefonszámot, ez végülis jó, nem?

lehet hogy ő is otthon sír, mert őt is megrohamozták az emlékek.

és talán hirtelen jött neki ez a véletlen találkozás, és kínjában nem is tudta, hogy most mit mondjon, vagy mit tegyen, hogy ne vegye ki magát furán a dolog.

de megadta a számát, ami azt jelenti hogy (bármi is történt a múltban) ő most nyitni akar feléd.

el tudom képzelni, milyen nehéz lehet most neked, de én a helyedben felhívnám, (de persze előbb hagyj időt magadnak lenyugodni) hiszen sajnos csak egyszer élünk, és rövid ideig...akármi történt, ami miatt 10 éve nem láttátok egymást, nincs értelme haragot tartani, és túl büszkének lenni. addig kell tartani a kapcsolatot, amíg lehet..


ellenem a családtagjaim bármilyen disznóságot elkövethetnek, tudják jól hogy megtehetik, mert úgy gondolkozom, hogy akármit is tettek, a vér szava mindennél erősebb... egyszerűen nem tudom másképp gondolni, akármi is történik.. mindig arra gondolok, hogy megbánnám ha nem bocsájtanék meg.

kívánok nektek minden jót, akárhogy is döntesz!

2010. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól esett...
2010. júl. 7. 17:18
 34/86 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:16


Nagyon egyetértek Veled,végre egy értelmes összeszedett válasz!

2010. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
85%

Szia Kedves kéredző!

Sikerült felhívni Édesapád? És mit sikerült beszélnetek? Bocsy, hogy itt kérdeztem meg, régebbi válaszok közt barangolva olvasgattam nagyon megható a töréneted, de nem tudok privibe írni. :( De nagyoon kíváncsi vagyook! :-)

2010. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nyúl vagyok, azt hiszem, a kudarcot nem tudnám feldolgozni.

Köszönöm szépen, hogy érdeklődtél.

2010. júl. 20. 20:54
 37/86 anonim ***** válasza:
66%
Igy viszont,hogy nyulacska vagy kérdező..,egy életre elástad azt a reményt,hogy Édesapáddal bármiféle kontaktot kialakits!Ő megtette a kezdő lépést,hogy megadta a m.számát...,a következő lépést Neked kellene megtenni!Milyen kudarctól félsz?Szted azért adta meg a számát,hogy elküldjön melegebb éghajlatra???Nem hiszem..
2010. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
100%
Én apukámat már vagy 3 éve nem láttam, nem tudom a számát se, de ha ebbe a helyzetbe lennék én biztos felhívnám, kíváncsi vagyok miért nem érdeklem.
2010. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is biztosan felhívnám. Ha csalódás ér, akkor sem változik semmi, hiszen 10 évig megvoltál nélküle. Én is félretenném minden sérelmet.


Azt akarta, hogy felhívd, nem hinném, hogy csalódás ér, ha nem akarta volna nem adta volna meg azt a telefonszámot csak odavágta volna a pénzt és kész. Én felhívnám biztosan, ki sem bírnám, hogy ne tegyem, neked is csak ezt tudom tanácsolni.

2010. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Még nincs veszve a dolog, nyugodtan csörögj rá, biztosra veszem hogy várja a hívásodat. Írtad hogy édesapád már nem fiatal. Nem akarok ilyeneket írni de tegyük fel milenne ha megbetegedne és eltávozna? Nem szeretnél vele lenni, és segíteni neki olyankor? Biztosan rosszul éreznéd magad, mert már te magad is rájöttél hogy édesapád, történt bármi is, nyitott feléd megadta a számát, várja a hívásod. Biztosan magányos lehetsz az édesanyád nélkül, én tudom milyen érzés nekem is elhunyt az anyukám majdnem 3 éve ha nem lenne édesapám megőrülnék. Ne félj a kudarctól, biztosan nem fog elküldeni különben nem adta volna meg az elérhetőségét! Akarja hogy tartsátok a kapcsolatot, ki tudja lehet hogy a fiad is kap egy új nagypapát, és te is egy új édesapát aki újra akarja kezdeni. Ne hagyd elveszni a lehetőséged mert mindörökké bánni fogod! Simogasd meg még többször az arcát, hogy ne a koporsóban tehesd viszont legközelebb! Bocsánat a riogatásért, de úgy érzem elszalasztod ezt a csodás lehetőséged és mindkettőtöknek fájdalmat okozol! Tedd félre a sérelmeidet, kezdjetek úgy életet együtt, ismerd meg a családját!


Nagyon sok szerencsét és sok örömet kívánok neked!

2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!