Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
83%
mármint 21:35re értetem az előzőt
2010. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
60%
Én felhívnám. Had egye apukádat a lelkifurdalás.
2010. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
89%

Hívd csak fel!


Most képzeld el,hogy megdöbbent ő is!

2010. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:
És mégis úgy érzem, hogy csak az apám.Tiszta hülye vagyok, most teljesen megvagyok zavarodva, hogy láttam.Már nem fiatal, és mindenre gondolok.Annyira barom vagyok, hogy most úgy érzem minden fájdalmamat félre tudnám tenni.Mikor ránéztem a fiam vonásai tisztára az Övé.Egy szentimentális hülye vagyok.
2010. júl. 6. 21:48
 15/86 anonim válasza:
100%
Viszont, ha nem hívod fel, lehet életed végéig bánni fogod. Én a helyedbe felhívnám, hátha...
2010. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolkodsz ("minden fájdalmamat félre tudnám tenni")!


Nincs értelme haragudni. Mit érnél vele? Minden maradna a régiben, azzal a kellemetlen rossz érzéssel, hogy nem kellettél neki. De ez nem biztos addig, amíg ki nem mondja! Tehát beszélj vele. Érett felnőtt módjára nézz szembe a szülőapáddal. Aztán a többit majd meglátod...

2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
89%

Hívd fel szerintem is :]

egy próbát megér.

2010. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
8%

Én nem értem, miért kellett odamenned hozzá? Nem kiváncsi rád, ha ezt még most se fogod fel, akkor nem tudom, mi fog téged ráébreszteni.

Ez persze jellemző az elvált szülők gyerekére, nem számit, mit tett, nem tett az apa, meglátja a gyerek és hurrá...

Anyukád arcát mikor simogattad meg utoljára???

Na, mindegy, jól felhúztál...

2010. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
Édesanyám arcát 15 éve láttam a koporsóban utoljára, és kívánom neked utolsó, hogy te ezt ne éld át.A szegénységi bizonyítványodat azért kiállítottam...
2010. júl. 6. 22:21
 20/86 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sok ilyen van..,ez is szomorú,hogy egy szülő,hogy tud igy viselkedni a saját vérével?
2010. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!