Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
???????????????????????????????????????????
2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
Nem írod, mi történt. Talán rosszul sikerült? Mesélj!
2010. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim válasza:
17%

Még ki kell találnia valami jó könyvbe illő sztorit...

(igen én vagyok a kamus válaszoló....)

2010. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
Háát,nem jó jel ez a nagy hallgatás a kérdező részéről:( Remélem jól alakult minden....
2010. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
Ami igaz, az igaz kedves Kérdező, nem válaszolsz! Tanácsinkért cserébe csak a beszámolót várjuk, hogy mi lett a dolog vége. Írjál, mert azt kell hinnünk, hogy tényleg nagy kamu volt az egész!
2010. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjátok már szegényt! Nem köteles beszámolni. Majd ha akarja, megírja. Én is kíváncsi vagyok, de ez az ő magánügye, ezt tiszteletben kell tartanunk.
2010. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy nem írtam, de elmentünk nyaralni, ma hajnalban jöttünk meg.


Semmi eget rengető nem volt azon a szombaton.Vagyis volt.Nem tudom mit vártam, de ennél valamivel többet.Ő elmondta, hogy él most, mi történt vele az elmúlt években, melyik feleségének és a másik lányának hány lakást vett, hova jár nyaralni, hanyadik kocsiját veszi, én meg sűrűn bólogattam.Majd a végén megkérdezte, hogy hogy is hívják a fiamat.Megmondtam neki.Kb én ennyit beszéltem a cirka egy óra alatt.

Na mindegy, megtudtam hogy van 1 féltestvérem, aki idősebb nálam, szóval értitek?Idősebb!Á, lehet, hogy nem kellett volna ezt erőltetni.Végül is nem beszéltünk meg semmi konkrétat, majd keressük egymást.Ja.Szerintem, ha rajta múlna, megint eltelne pár év.Túl vagyok rajta, névnapján, szülinapján, karácsonykor fel fogom hívni, de azt hiszem ebből többet nem tudunk mi már kihozni.(Ja, a kocsim jobban érdekelhette, mert arról kérdezgetett vagy 15 percig.)


Köszönöm azoknak akik ennyire drukkoltak, így ismeretlenül is nagyon jól esett!



Aki szerint kamu volt, annak is köszönöm, hogy ennyire érdekelte, de ami szerintem nem igaz, azt én nem is követem nyomon.

2010. aug. 2. 16:17
 68/86 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnálom. Úgy tűnik emberként nem remekelt apukád. Így viszont érthető, hogy miért viselkedett apaként úgy ahogy. Ne is bánkódj ezen, szerintem -a kommentjeid olvasva- többet vesztett ő:)!
2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez nem volt egy mélyreható beszélgetés Apuddal..,gondolom,hogy nem erre számitottál:/

Ha ennyi idő eltelt már nem is biztos hogy nagyon fog változni,de azért a kapcsolatot tartsátok,bár sztem is Te leszel a kezdeményezőbb hogy hivogatod stb..!Minden jót Nektek!;)

2010. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, hogy így alakult, reméltem, hgy édesapád azért kicsit jobban érdeklődik irántad. Elég érdekes, hogy van egy testvéred aki idősebb, mint Te, de azért találkozz vele a közeljövőben párszor, hátha kicsit megenyhül. Lehetséges, hogy még mindig nem ocsudott fel, nem tudok sajnos 80 éves fejjel gondolkodni, de benne lehet a pakliban. Meg hát valószínű, hogy a másik családja nem tud rólad és azért is volt olyan amilyen, félhetett hátha meglátják Veled és nem tud erre mit mondani Nekik. Na hajrá következő tali, én szurkolok!
2010. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!