Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

Volt egy osztálytársam, aki szintén nem látta több, mint tíz éve az apját.. csakhogy ő 14 éves. Neki is elég nehéz volt ezt feldolgozni, az édesanyja mellett egy másik férfit szólít apának, a nővérével együtt. A múltkor felhívta az apja, vagy ő hívta fel, nem tudom, de elsírta magát, mikor úgy köszönt bele az úr a telefonba, hogy "szia kislányom!"...


Tudod, ha még el is utasítana, nem neked lenne kudarc, hanem neki, hogy van egy lánya, annak családja, és neki ebből ki kell maradni... Neked/önnek (nemtudom hogy szólítsam, 14 éves vagyok..) nem lehet lelkiismeret furdalásod, hiszen nem te rontottad el ezt az egészet, nem a te dolgod lenne keresni őt, mivel ő az idősebb, ő az apád, az ő dolga lenne.. Szerintem egy telefont megér, egy két találkozást, beszélgetést, rendbe lehet ezt még tenni, ha mindkét fél akarja! Elhiszem, hogy borzasztó ez most lelkileg, de remélem minden rendben lesz, és hogy tudtam segíteni!


14/L

2010. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
84%

És még annyi, hogy ne haragudj, hogy tegeztelek, nem akartam tiszteletlen lenni, csak nem tudom, kinek hogy köszönjek így az interneten..

előző voltam!

2010. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
97%
egy apa nem feltétlenül az aki megszűlt. hanem az aki úgy szeret téged mint a lányát/fiát és törődik veled és te úgy szereted őt mint az apádat.
2010. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
89%

En felhivnam.... csak sajnos 10 eve nincs akit:(

33/N

2010. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem az apukák egy része egyáltalán nem tud kötődni a gyerekéhez. Én is így jártam, 10 éve nem láttam, lehet, hogy nem is él már. Gondolok rá néha, de olyan mindegy. A vadállatok jutnak eszembe, ott sem keresi az apa a felnőtt kölykét már.
2010. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%

arra is gondolj, hogy ha nem hívod fel, akkor ezen rágódhatsz életed végéig, hogy mi lett volna, ha... minden nap eszedbe fog jutni, és lehet, hogy évek múlva késő lesz.


ha felhívod, és nem jól sül el, legalább adtál a dolognak egy esélyt.


és tedd el jól a számot ill. mentsd el valahova hogy biztosan ne vesszen el.

2010. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
100%
Mikor pötyögöd a számot még verni fog a szived, mint valami légkalapács még akkor is mikor csörög. Ne lepődj meg, ha más veszi fel a telefont (csak készülj fel erre, hogy családtagja veszi fel), mondj valami Bankot kamunévvel és mondd Apukád nevét és akkor nem éri a családot sem váratlanul a felbukkanásod hanem majd Apukád bemutat, mikor a legmegfelelőbb a pillanat. De mindenképpen hívd fel, nem véletlen találkoztatok! Azért találkoztatok, hogy legalább, ha már be nem is tudjátok pótolni azt a 10 évet, de visszakapj belőle valamennyit! Hívd fel!!!!!!!! :-)))))))
2010. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ma felhívom.

Meg fogom írni, hogy sikerült.

Köszönöm a sok aranyos komikat mindenkinek.

2010. júl. 21. 12:30
 49/86 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden rendben lesz-
2010. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
100%

11:50 vagyok

Én nagyon nagyon szurkolok és nagyon nagyon és még annál is több sikert!

2010. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!