Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem apám? Szerintetek?

Van nekem apám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem láttam már vagy 10 éve, [32 éves nő vagyok],ma találkoztam vele egy bevásárló központban.Meg sem ismert, én Őt igen.Odamegyek, kezem-lábam remeg,megszólítom: Apa, te vagy az?Látom nem tud hova tenni.A kamasz fiam csak téblábol mellettem, nem érti a szitut.Hiszen nem is ismeri a nagyapját.Engem megrohannak az emlékek, megsimogatom a napbarnított, markáns arcot.AZ APÁMÉT.Látok rajta valami érzelmet.Vagy csak szeretnék?Leír egy mobilszámot, közben egy 10000.-est akar adni a fiamnak.Mondom nem kell, nem fogadhatom el.[nincs is rá szükségem].Elnézést kér, de sietnie kell, várja a családja.Én ottmaradok a fiammal, és próbálom elmagyarázni Neki, amit nemlehet
2010. júl. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
87%

Megríkattál :(

A válaszom a kérdésedre: nincs. Nekem sincs, tudom, hogy milyen. Engem már csak az vigasztal, hogy a gyerekeimnek ezt nem kell majd átélni (legalábbis remélem)

2010. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim válasza:
7%
kamu
2010. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
89%
Engem is megríkattál
2010. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom...azért nem semmi az "apád"azt hitte egy tizesel el van intézve?

Várja a családja?Az nem zavarta soha hogy esetleg te is várod?

2010. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Ez délután kettőkor volt, azóta csak sírok.A telszámot eltettem, de úgy érzem soha nem fogom tudni felhívni...
2010. júl. 6. 21:34
 6/86 A kérdező kommentje:
Aki azt írja hogy kamu, még annak sem kívánom ezt az érzést.
2010. júl. 6. 21:35
 7/86 anonim ***** válasza:
65%
jujj...
2010. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy bántja azért a lelkiismerete, vagy bántotta, de az új családjával új életet kezdett. Lehet, hogy sérelmeket hordoz, s ezzel indokolja, hogy a háta mögé dobta a problémákat. Kikupálódtunk Mónika és Joshi műsorain: hallgattassék meg mindkét fél! De ha két ember, mint férj-feleség már nem tudnak együtt létezni, a szülő-gyermek kapcsolat nem eshetne áldozatul.
2010. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem is érdemes felhívnod.ennyi(általa) elvesztegetett évet nem lehet bepótolni,és ezt a szakadékot áthidalni.
2010. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
93%
előzönek van igaza sok gyermek azert jár igy mert nem tudja h az anyja mit tett annak idején és persze az anyukák beállitják a dolgokat 1felől:S
2010. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!