Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan érthetelen egyesek...

Miért olyan érthetelen egyesek számára, hogy nem minden nő akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én kb. 13-14 éves voltam, mikor rájöttem hogy nem szeretnék gyereket. Ezt utána elkezdtem híresztelni, és csak annyit mondtak, hogy fiatal, éretlen stb. vagyok. Fősuli után férjhezmentem, mindjárt az volt az első kérdés, mikor lesz baba, és mikor mondtam, hogy egyátalán nem szeretnénk, hülyének néztek minket, és hogy majd beérünk a babára. Mai napig nem akarunk, és sok nő ugyan így van ezzel.

Imádom a gyerekeket, velük is foglalkozom, de számora nagyon megnyugtató, hogy ennek időkorlátja van. Én érzem hogy képtele lennék napi 24 órában figyelni, vigyázni egy gyerekere, állandóan törődni vele, orvoshoz, oviba, iskolába, szakkörökre huzigálni.


Miért olyan nehéz ezt megérteni egyeseknek? Van aki 1 gyereket, van aki 5-öt, van aki 7-et akar, és van aki egyet se. Miért kell ezzel a majd később rájössz, vagy akarsz dumával jönni?


2010. júl. 1. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
66%
miért lenne hibás,azért mert nem szül,meg mert van saját akarata,te is hibás vagy mert ne fogod fel ésszel h nem vagyunk egyformák vki akar valaki meg nem és pont,bár az ilyennel értelmetlen vitáb a szállni,sose fogja felfogni a lényeget.
2010. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
58%
istenem ha egy nő nem szül akkor hibás,szerintem meg henem van esze és használja is.
2010. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
74%
Szüljél helyettünk is és legyél boldog. Köszi!
2010. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
49%

mondjuk pár ember megismerése után én is néha azt mondom magamban, hogy inkább ne akart volna gyereket az anyád...


egyébként nem érdekel, hogy ki szül, és ki nem. általában csak a kifogásokon szoktam jókat mosolyogni...

2010. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
54%
Amikor tesómat hazahozta anyum, pár óra múlva, megkérdeztem, hogy mikor viszi vissza?(6éves voltam).Soha nem babáztam, játékbabám sem volt, nem érzek semmit amikor rám néz egy baba, nem tudok velük mit kezdeni. Nagyszerű gyerekkorom volt, de nem szeretném tovább örökíteni a génjeimet(csúnya bőr, rossz szem stb.).Ellenben a 2-3éveseket már bírom mert lehet velük játszani, így ha majd vágyom egy gyerekre és az anyagi helyzetem is megengedi akkor majd örökbefogadók egy kislányt (talán egy négert) Nem ítélek el senkit se azért mert akar, se azért mert nem akar gyereket, feltéve ha engem is elfogadna olyannak amilyen vagyok. 25/L
2010. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
33%
1000szer is inkább azt bánja meg egy ember,hogy miért nem vállalt gyereket,mintsem azt hogy miért van neki!
2010. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
64%

Csak a kiváncsiság kedvéért kérdezem!

Ha esetleg teherbe esnél gondolkodás nélkül elvetetnéd?

2010. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
67%

Én pl: igen. Lehet lepontozni nem érdekel: gyereket nem akarok= nem kérek a gyerekkel kapcsolatos testi változásokból, szülésből se, és nem azért mert félek hogy elhízok hanem mert egyszerűen nem vagyok kiváncsi rá, nem vagyok hajlandó ilyeneknek alávetni magam ha nem vonz a végkifejlet.

De én az abortuszt sem vagyok hajlandó átélni ha nem muszáj, úgyhogy nagyon komolyan vigyázok inkább. Ilyen egyszerű. És nem tudom ez másnak mit fáj. Nem hinném hogy olyan sokat esnek teherbe gyereket nem akaró nők, inkább azok akik felelőtlenek, nem vigyáznak, vagy a kislányok a buliba, vagy akik védekezés helyett mennek műtétre. Azokat kéne piszkálni.

Lehet más megtartaná és aztán boldogtalan lenne egész életében. Hiába álmodozol hogy a gyerek csak jó lehet, sok ilyen van.

2010. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
66%
En csak azt nem ertem, hogy a gyereket nem akarok minek erolkodnek itt?Csak gerjesztik az indulatokat.Lehet, hogy szerintetek a gyerek nagy nyug, de a gyerekeseknek lgalabb nincs idejuk arra, hogy allandoan azt kerdezgessek, hogy normalisak-e.Minek enniszer feltenni ezt a kerdest??Amugy szerintem nem normalis, ha valaki nem akar gyereket.Nem arrol beszelek, hogyha nem szereti a gyerekeket, mert en sem rajongok ertuk kulonosebben, de el se tudnam kepzelni, hog soha ne legyen sajat gyerekem.
2010. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
58%

mert idioták, gyöpösök és nem birják felfogni, hogy másiknak állhat az élete másból is mint az üngyümbüngyüm, meg a sz@rospelenka


!!! meg tudod, ha neki rossz, akkor legyen már másnak is ... nehogy valaki kihagyja azt a 18 év kinlodást amig az a kölök önellátó lesz !!!

Ne haragudj, de szerintem te nem vagy normalis...neked valami nagyon nagy baj van az agyaddal! :-O Szerinted azert mondjak, hogy jo anyanak lenni, hogy mas beugorjon ennek, es ugyanugy szenvedjen mint ok???Atyauristen....

2010. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!