Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan érthetelen egyesek...

Miért olyan érthetelen egyesek számára, hogy nem minden nő akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én kb. 13-14 éves voltam, mikor rájöttem hogy nem szeretnék gyereket. Ezt utána elkezdtem híresztelni, és csak annyit mondtak, hogy fiatal, éretlen stb. vagyok. Fősuli után férjhezmentem, mindjárt az volt az első kérdés, mikor lesz baba, és mikor mondtam, hogy egyátalán nem szeretnénk, hülyének néztek minket, és hogy majd beérünk a babára. Mai napig nem akarunk, és sok nő ugyan így van ezzel.

Imádom a gyerekeket, velük is foglalkozom, de számora nagyon megnyugtató, hogy ennek időkorlátja van. Én érzem hogy képtele lennék napi 24 órában figyelni, vigyázni egy gyerekere, állandóan törődni vele, orvoshoz, oviba, iskolába, szakkörökre huzigálni.


Miért olyan nehéz ezt megérteni egyeseknek? Van aki 1 gyereket, van aki 5-öt, van aki 7-et akar, és van aki egyet se. Miért kell ezzel a majd később rájössz, vagy akarsz dumával jönni?


2010. júl. 1. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem akinek lehetne gyereke nem akar aki meg igen,akárhogy is küzd nem lehet neki,mért nem lehet ezt megfordítani?:(
2010. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit kedves előzö az ilyen inkább ne is szüljön,mert kulcsos lesz az a szegény gyerek,ismerek sajnos kulcsos gyerekeket.
2010. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy az ösztön eg dolog,de emberek vagyunk,sokfélék.Felkéne már fogni hogy valakit nem elegít ki hogy lebabázik,másra vágyik ettől nem rossz emmber csak más,mint a többi.Nem lehet elítélni csak azért valakit mert nem akar gyereket.Az ő élete ,döntése.
2010. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
55%

Különben itt több hozzászólónak is igaza van és nem azért kell a gyerek, hogy öregkorodban rádnyisson. Ez csak egy dolog. De ami szeretet tudnak ezek manók adni...minden rájuk fordított szeretet "visszajön"

1 éves a fiam, de úgy ölel, meg mosolyog rám, hogy egyből jól érzem magam tőle...ezt nem lehet megfogalmazni. Foglalkoztam én is gyerekekkel, ott "idegen" volt ez az érzés, nem tudtam értelmezni. Ezt nem érzem pl., ha átölel a férjem, vagyis nem így érzem...

2010. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
28%
Aki nem szeretne saját gyereket azzal igenis baj van!!
2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
46%

mert idioták, gyöpösök és nem birják felfogni, hogy másiknak állhat az élete másból is mint az üngyümbüngyüm, meg a sz@rospelenka

meg tudod, ha neki rossz, akkor legyen már másnak is ... nehogy valaki kihagyja azt a 18 év kinlodást amig az a kölök önellátó lesz

2010. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
46%
Előző! Azt ugye tudod, hogy ezzel most a saját édesanyádat is minősítetted?
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
42%

14:51-es!

Hol hallottad hogy a gyereknevelés kínlódás?mert én nem tudok róla pedig van gyerekem!


Még jó hogy téged akartak a szüleid,mi?!

2010. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
50%

ők akarták, vállalták

én nem akarom ... ennyi

nem vita tárgya

2010. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!