Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/161 anonim ***** válasza:
15%

"Ki a csuda akar túlélni egy apokalipszist?"


Egy egészséges, jól működő organizmus akar túlélni, minden erejével, minden körülmények között. Viszont a nyugati ember beteges, elkorcsosult, már reprodukálni sem tudja magát rendesen, éppen ezért a természet törvényei szerint ki is fog hamarosan pusztulni, és helyére egy erősebb faj lép.


Önmagában már ez a kérdés, hogy "Ki a csuda akar túlélni egy apokalipszist?" jól szemlélteti a nyugati ember válságát.

2018. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/161 anonim ***** válasza:
24%
Alain Delon kommentjét imádom!!!
2018. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/161 anonim ***** válasza:
97%

Nem gond. És ha valakinek gond is, nem a te gondod.


"Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája.":) Valaki mondta:):)

2018. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/161 anonim ***** válasza:
14%

"Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája."


Ja. Érted? Fogod magad, lemész az utcára, és az első szembejövő nagyinak levered a veséjét, mert hát ehhez van kedved. Ha nehezményezi a dolgot és ezt szóvá teszi, ez csak az ő problémája.


Viccet félre téve, a fenti idézetet valami egoista állat trénertől származhat.

2018. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/161 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne lehetnénk egoisták és önteltek? Elvégre van mire fel. TÖBBEK KÖZÖTT arra, hogy nem csesztük el az életünket hülye gyerekekkel. Függetlenek vagyunk, nyugalmunk és békességünk van. és azt csinálunk, amit akarunk anélkül, hogy a család körül forogna a világ! Hoppp
2018. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/161 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk tök jó, hogy ilyen felszabadultan megvalljátok a saját egoizmusotokat és önteltségeteket. Régen ezt még szégyellték az emberek, és a szerénység, a szolgálatkészség, az önkritika gyakorlása, az alázatosság számított erénynek. Gondolom még néhány évtized, és azért is elismerés fog járni, ha jó pénzért az anyánkat is...


Na, de változnak az idők, és csak én vagyok olyan bornírt, hogy ezt nem tudom követni.

2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/161 anonim ***** válasza:
12%
Alapjáraton egy nagyon büszke ember vagyok. Tudod van mire fel, de már leírtam :)
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/161 anonim ***** válasza:
86%
Jobb az őszinteség, mint az álszentség. Szerencsére, változott a világ, már nem kell álszentnek lenni.
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/161 anonim ***** válasza:
17%
Igen, változott a világ. Most már a jóra való törekvés és mindenféle ósdi erkölcsi gát nélkül, önfeledten lehetünk önimádók és bélpoklosak. Nincs többé család vagy bármiféle közösség, amiért áldozatot kéne hoznunk, csak mi vagyunk, és mindent felzabálunk magunk körül - pont mint a rákos sejtek.
2018. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/161 anonim ***** válasza:
29%
És miért ne tegyünk így? Megtehetjük :) elég saját magunkért, a munkánkért meg a tanulmányainkért áldozatot hozni!
2018. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!