Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/161 anonim ***** válasza:
97%

"Nem, az életrevalók. A hitvány kipusztul. És így van jól."


Igen, persze, kevesebb olyan hitványt, mint Isaac Newton, Leonardo da Vinci, Jane Austen, Ludwig van Beethoven, Hans Christian Andersen, Florence Nightingale, Platón, Albert Schweitzer, Michelangelo, II. János Pál pápa, Freddie Mercury. Francba ezzel a sok semmirekellővel, semmit nem hagytak hátra az emberiségnek, elvégre csak az hagy valamit az utókorra, akinek gyereke is van, így mindenki többet ér náluk, aki a putriba szül nyolc leendő munkanélkülit.

2018. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/161 anonim ***** válasza:
7%
# 53-as! Nem mindegy, hogy szükség esetén hány erős európai férfi száll velük szemben hadba.
2018. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/161 anonim ***** válasza:
94%

"Nem mindegy, hogy szükség esetén hány erős európai férfi száll velük szemben hadba."


Jelenleg afelé tartunk, hogy nem az győz, aki ágyú elé vethető droidot termel milliószámra, hanem az, aki olyan mérnököket nevel, akik jobb fegyvereket terveznek. Én még jobban szeretném, ha arra fordítanánk az erőinket, hogy megoldjuk a túlnépesedés problémát pl. azzal, hogy támogatjuk a fogamzásgátlást és az oktatás fejlesztését a szegényebb országokban (sőt, a sajátunkra is ráférne...) és akkor nem háborúra kellene készülni.

2018. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/161 anonim ***** válasza:
20%

#43 én nem görcsölök. Csak a miheztartás végett írtam, hogy miért túlnépesedett a Föld.


Vannak és lesznek nyugdíjas klubok. Szóval tényleg senki nem lesz magányos. Majd egymás vállát veregethetik, hogy milyen jó volt gyerek nélkül.

És akik a csokot szidják. Kérdezzék meg anyut \aput ők felvették -e anno. Nem új dolog a csok. Néhányan meglepődnek majd, hogy csokbabák. 😄

2018. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/161 anonim ***** válasza:
88%

"Nem mindegy, hogy szükség esetén hány erős európai férfi száll velük szemben hadba."


Te ezzel a szöveggel a 13. századból jöttél át egy időkapun? Megnéznék egy 50 európai mérnök néhány 21. századi szuper fegyverrel vs. 50 millió afrikai dárdákkal háborút!

2018. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/161 anonim ***** válasza:
11%
Milyen dárdákkal? Frankó kis kalasnyikovaik vannak már nekik régen. És még én jöttem a 13. századból....
2018. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/161 anonim ***** válasza:
26%

Én erre mindig azt mondom, hogy utálom a gyerekeket! Mert tényleg így van. Ostobák, buták, hülyeséget beszélnek, bekaki, bepisi stb...

A nőkkel úgy vagyok, hogy tudatosan vagyok szingli de ha egyszer megismerkedek valakivel, nem bánom. De nem keresem a partnert. Ha tehetném és legális lenne itthon, akkor sterilizáltatnám magam. Gondolkodás nélkül.


A magyar természetesen haragszik emiatt, hisz birka és primitív. Beleugat a másik dolgába de nem kell ezzel foglalkozni.


Én sose hallgatom meg mit mondd. A gyerek egy átok! Jelenleg van időm magamra, és kevés pénzből is remekül élek a saját lakásomban! Egy gyerek meg feleség mellett a fél milliós fizetés is kevés lenne. Hányinger.


Lehet lepontozni meg írni az üziket :D


18/fiú


Ja és hajrá Fidesz!

2018. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/161 anonim ***** válasza:
27%

Ssa te hülye vagy mint a segg. Fogalmad sincs az élet lényegéről, ami nem más mint hogy jól érezzük magunkat. Ha meghalok, akkor nem mindegy hogy lesz-e gyerekem, nekem már úgy is mindegy, semmiről sem fogok tudni. Kb. mint mikor kikapcsolnak egy számítógépet. Az meg a másik hogy senkinek sem kívánom ezt a lelki és mostmár testi nyomort, rútságot amiben én vagyok jelenleg. Nem büntetnék plusz egy valakit azzal hogy életet adok neki, amit aztán jó sokáig ne merjen eldobni pont a szerettei miatt. Nem. Aljasság.


Kérdező: ne törődj azokkal akik csodálkozva néznek rád. Te meg nézz csodálkozva rájuk, amiért ilyen primitív ösztönlény szintjén vannak, akiknek a legnagyobb célja, az élet kimaxolása az a reprodukálódás... Mint az amőbák. Te ennél több vagy. Ha te nem bsztatod őket akkor ők sem bsztathatnak téged. Egyébként is csomó nő van aki soha nem akar gyereket, csak keresni kell, nyitott szemmel kell járni. Ennyi.

22/L

2018. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/161 anonim ***** válasza:
40%
Elég szánalmas élet, ha halálod után csak a gyerekeidnek hiányzol.
2018. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/161 anonim ***** válasza:
15%
Ja és ha valakinek be is csúszik a gyerek, akkor legyen de csak EGY!!! Én az életemet odaadnám, hogy egyke legyek.
2018. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!