Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/161 anonim ***** válasza:
82%

Akik ennyire félnek a kihalástól,miért nem csinálnak vagy 6 gyereket?

De komolyan,nem más f-szával kellene verni a csalánt..

2018. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/161 anonim ***** válasza:
30%
Én nem félek! De attól már igen hogy 10 - ből 8 roma.
2018. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/161 anonim ***** válasza:
17%

Jó, értem hogy nem akarsz utódokat akik nem viszik tovább

Bocsi, a második német nem akartam írni.

2018. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/161 anonim ***** válasza:
19%

39%-os!


Te amúgy egy pszichopata vagy, vagy pszichopata vagy?

2018. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/161 anonim ***** válasza:
60%
Az a helyzet, hogy irigyek vagytok, hogy nekünk kiegyensúlyozott és békés életünk van, mert nincsen gyerekünk. Tiszta lakásba megyünk haza, ahol minden ugyanott van, ahová mi tettük. Nem üvölt senki bele az álmunkba stb. Szóval szabad és független emberek vagyunk. nektek sose lesz ilyen életetek, mint nekünk mert elcsesztétek a kölökkel.
2018. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/161 anonim ***** válasza:
10%

Mi az hogy elrontottuk hogy vannak gyerekeim? Tudod a gyerekvállalás nem csak ebböl áll. De te ezt honnét tudnék? Úgy is majd a nyugdíjas karácsonyaid olyan szürkék leszne:ülsz az ágyon csak ülsz, miközben más a családjával ünnepel.


Összegezve:nem irigyellek, sokkal inkább sajnállak.


De, te döntöttél így.

2018. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/161 anonim ***** válasza:
33%
*gyerekeink. Nekem nincs de majd szeretnék nagyon.
2018. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/161 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted ki ünnepli a karácsonyt te panelproli? Felállítom a fát, mert az az egy értelme van az egész ünnepnek kb. Te meg etesd a kölkeidet, törölgesd a maszatos szájukat, mosogass a rongyrázó rokonaid után. Én viszont leülök a fotelembe egyedül!!! És nézem Kevint meg a betörőket. Te persze egy tv műsort nem tudsz végignézni zavartalanul. Nem sajnálsz te engem hanem irigyelsz. Csak ugye a kolbit be kellett kapni :) nem bírtál a pucáddal :D
2018. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/161 anonim ***** válasza:
81%

Inkább dögöljön meg a szomszéd tehene effektus.


Aki boldog családban él,attól még sosem hallottam a gyermekteleneket szidni,ugyanis ők magukért vállaltak családot,és rájuk jó rájuk nézni is.


Általában pont az olyanok szoktak fröcsögni a család szentsége mellett,akiknek gáz az életük,nem kielégítő a fizu,hiányt szenvednek valamiben,a házastárs nem a megfelelő,a gyerekek lelki sérültek.


És mivel nekik is sz-r,legyen mindenkinek sz-r.


Nagyon utálom az ilyen mentalitást.

Az ilyen emberek sosem azt nézik,hogyan lehetne jobb nekik,hanem azt hiszik,ha másokat lehúznak,majd a társaságban elviselhetőbb a szenvedés.

2018. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/161 anonim ***** válasza:
86%

De miért kellene sajnálni valakit,mert nem akar gyereket?

Ő így boldog.

Ezt csak a társadalom nyomatja,hogy mindenkinek kell egy társ,meg család.


Én inkább azokat sajnálom,akik még fel sem fogják,hogy mennyire elrontják az életüket,mert nem tudatosan vállalták a családot,hanem besikerült mondjuk.

2018. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!