Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
 131/161 anonim ***** válasza:
30%
A gyerekek utáni támogatásokra hiába számítok! Mire oda jutok, a mindenkori kormány úgy is megszünteti, akár az cafeteria egyetlen értelmes elemét.
2018. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/161 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy nekem szólt-e, mert ahogy látom, pár választ töröltek, de nem. MINDENKI önző. A gyerek nem vállalás soha nem önzetlenség, a gyerekvállalás sem önzetlenség.


Minden ember azt teszi, amit akar. Semmivel sem önzőbb egyik a másiknál. Az altruizmus definíciója, hogy neked nem jár előnyöd abból, hogy az adott dolgot megteszed.

2018. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/161 anonim ***** válasza:
37%
Az altruizmus is önzőség az ő agyukat az jutalmazz ha segít másokon mert magas fokú empátiája van az agya más viselkedés jutalmaz ...
2018. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/161 anonim ***** válasza:
9%

130-as

Menj innem! Senki nem akarja a fröcsögésedet!!


Te is le vagy pontozva drága!! 😂😂😂🙏

2018. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/161 anonim ***** válasza:
0%

Travelmlyfe

Na, mivan? Megsértödtél? "Jaj, te szegény" :P


Mondtam már, menj a vezéred után a melegebb éghajlatra, te kis papírhuszár!! 😂😂🤣


Ha pedig te vagy az a 18 éves srác aki itt kötekedet, hogy milyen jól nézni egyedül a 2nm-es lakásba a Kevint, akkor tünés nézni az Izaura TV-tv a foteledből!!!!!

Bár én úgy tudom hogy a 18 éves srác ellrepült melegebb éghajlatra, annyira nagy az önteltsége, de nem kitárt hogy visszajött.

2018. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/161 anonim ***** válasza:
0%

*Travelmylife


Bocsánat, annyira hülye felhaználónevet adtál magadnak, hogy senki se tudja leírni.

2018. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/161 anonim ***** válasza:
62%
nem szivem, te nem tudsz angolul. Sztyupidboj :)
2018. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/161 anonim ***** válasza:
13%

1.Ne beszélj úgy hogy"szívem", "drágám", mert ez nagyon furcsa, egy csúnya szóval jellemezném.


2.Annyira utálom, hogy egy nyomorult mondatot nem vagy képes leírni, úgy hogy ne legyen benne angolos szó.


3.az én nevemet te ne fikázd, te "pesti nagylegény" mert a tiéd se jobb.Am. legyél büszke az anyanyelvedre, ne az ilyen "amerikai" szavakat használd.!


4.Mint már írtam:mennyél a vezéred után, a melegebb éghajlatra!

2018. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/161 anonim ***** válasza:
71%
Magyarországon vagyunk, beszéljünk magyarul!
2018. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/161 anonim ***** válasza:
24%
Pár helyen megfordultam már. Mindig mindenhol tagadtam, hogy ehhez az önző, nagyravágyó magyar cigánynéphez tartoznék. Rohadtul nem vagyok büszke az anyanyelvemre. Na hopp
2018. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!