Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
 111/161 anonim ***** válasza:
88%

A rokonlátogatásoktól én is falra tudnék mászni.

Alig van szabadidejük az embereknek,de arra pazarolják azt a keveset is,hogy megfeleljenek másoknak.


Másrészt a rokonait nem válogathatja meg az ember.

2018. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/161 anonim ***** válasza:
67%
A rokonlátogatással - ha jönnek - nincs bajom de gyereket nem hozhatnak hozzám! Gyerek nem jön be a lakásomba az tuti! A kutyám és a macskám félnek az idegenektől meg a gyerekektől!
2018. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/161 anonim ***** válasza:
29%

71:

Az infó, amit adok, egy boszorkányégetésre okot adó infó, egy betiltott szent irat tartalma.


Az organizmus, amiről beszélsz, egy 3 dimenziós lény, akinek nincs tudata és nincsenek részei más dimenziókban.


Az ember viszont csak átmenetileg van fizikai síkon.


Továbbmegyek. El tudom fogadni, hogy van ember, akinek egy életre szóló lelke van. De van ember, akinek nagyjából örök a lelke, vagy egy emberi léptékkel beláthatatlan hosszú időcikluson át létezik.


No, e második csoportnak az érdeklődése nem fókuszál a fizikai létsíkra. Ha Te az első csoportba tartozol, akkor is kell legyen tudomásod a második csoportról, és el tudod képzelni, hogy az életösztöne egészen máshova orientál.


Ezen propagandával nem lehet változtatni, mert ha valakinek mások a lehetőségei (=mások az ösztönei is!), élni fog velük és nem fog az alacsonyabb rendű életminőségbe kapaszkodni.


A Lucy című filmben KÉTSZER elhangzik, hogy HA KEDVEZŐTLENEK A KÖRÜLMÉNYEK, AZ ÉLŐLÉNY AZ UTÓDNEMZÉSRE KONCENTRÁL, HA KEDVEZŐEK, AKKOR VISZONT AZ ÖRÖK ÉLETRE.

Zseniális a film, ajánlom mindenkinek, spirituális horror krimi.

[link]

2018. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/161 anonim ***** válasza:
28%

38: Nők esetén megértem, de férfiaknál?.... Ott a spermabank, és még vissza is állítható az eredti állapot, és ha valamiért az sem sikerül, a heréből bármikor ki lehet nyerni a spermiumokat.

A vasectomia a legkulturáltabb, leghumánusabb fogamzásgátlási mód, ha valaki szeretné.

2018. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/161 anonim ***** válasza:
25%

Persze, most az a hülye aki szeretne gyereket. De így vagyunk boldognak. Abban igazad van hogy a gyereknevelésnek vannak dackorszakai. De lám mi lett a sok fáradozásból. Most mindenki a liberális gyermeknevelést veszi példának. A jó nevelt gyerek fegyelmezett, illemtudó stb..

Utána jönnek az unokák akik kb.olyanok mint a gyerekeim ahogy neveltem.

De, nehogy azt hidd hogy egy családjának nem lehet szabadideje.


A rokonlátogatástol én is rosszul vagyok (nem csak a gyerek hanem A SZÜLŐK IS BORZALOM)



De ti csak önzők vagytok mert, milyen nehéz dolog pelenkáztatni, etetni stb. De ne hogy azt hidd hogy ez megy életünk végéig!(kB. csak 4 évig egy)!!!!

2018. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/161 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy a 110-esnek van igaza.

Te így vagy boldog!

Én így vagyok boldog!

Ezen am. ítéletnapig lehetne ezen vitatkozni.

Neked ez a boldogság, nekem ez! Sztm. ennek a vitának nincs semmi értelme!

A vita az én részemről lezárva!



Aki akar gyereket az annak legyen, Aki nem akar az nem akar!

2018. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/161 anonim ***** válasza:
27%

Neked az a karácsonyi ünnepség hogy nézed a Reszkessetek betörők! - et, nekem az hogy a családdal együtt ünnepelhetek.Neked ez-Nekem az.


Jó, hülye voltam hogy ezen leáltam vitázni. Mit is gondolatok hogy tulajdonképpen beleszolhatok más ízlésébe?

2018. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/161 anonim ***** válasza:
44%
Nekem semmi bajom azokkal, akik nem akarnak gyereket, de undorítónak tartom, hogy idejön fröcsögni, hogy fúj, milyen rossz, meg milyen elviselhetetlen MINDEN gyerek és MINDEN ember élete, akinek van. Hát nem! Abba persze nem gondoltatok bele, hogy majd ha 90 évesek lesztek az öregek otthonában azok az ápolók fogják a pelenkát kicserélni a ráncos hátsótokon, akik most gyerekek, és mások neveltek fel, pl. olyanok, akiknek nem esett le az arany gyűrű az ujjukról, ha pelenkát kellett cserélni, rendet kellett rakni, maszatos arcocskákat kellett törölgetni. Szóval elfogadom, ha valakinek nincs gyereke, de azt nem, hogy savazza azokat, akiknek TUDATOS döntés alapján van.
2018. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/161 anonim ***** válasza:
8%

"De ti csak önzők vagytok mert, milyen nehéz dolog pelenkáztatni, etetni stb. De ne hogy azt hidd hogy ez megy életünk végéig!(kB. csak 4 évig egy)!!!!"


Ezt is visszavonom!!!!!!!!!!

2018. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/161 anonim ***** válasza:
21%
hát azért fiatalként vigyázni kell hogy a hurkát a katlanba nem csak úgy gumi nélkül kell bevágni oszt jónapot mer akkor jön a puja de amúgy már akinek van annak van akinek nincs annak nincs ez egyéni döntés kérdése most ezt kell fogadni hát szabad felnőtt emberek vagyunk.
2018. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!